Skocz do zawartości

Lampy Forester Pomocy:)


Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! problem jest taki,ze mam lampy od Anglika na przodzie. Forka kupiłem rok temu ze szwajcarii wiec trzeba bylo zrobic 1 przeglad i takowy wykonałem. Pan na stacji diagnostycznej stwierdził , ze wszystko gra i podbił przegląd (napewno był dogadany z panem z komisu..).. Niestety przy pierwszej jeździe po ciemku okazało się że lamy są od Anglika ale to była juz musztarda po obiedzie:/ Dziś minął rok od poprzedniego przeglądu i pojechałme na ta staje i tym razem juz Forest przeglądu nie przeszedł... Wiec pytanie moje jest ciekawe :) Czy ktos z Wawy lub okolic nie zechciałby mi pozyczyć lamp od europejczyka na kilka godzin :)) :mrgreen::oops::lol: 8) A może da się to gdzies przerobić w sportowych pieniądzach? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan na stacji diagnostycznej stwierdził , ze wszystko gra i podbił przegląd (napewno był dogadany z panem z komisu..)
Dziś minął rok od poprzedniego przeglądu i pojechałme na ta staje i tym razem juz Forest przeglądu nie przeszedł...
zapewnie się nie dogadałeś... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważył zauważył żeby nie tego nie widzieć trzeba by chyba z zamkniętymi oczami w nocy jeździć..... wiec nie komentuje! jak się ma ważniejsze wydatki to się olewa takie rzeczy.. zwłaszcza, że źle ustawione ksenony oślepiają dużo bardziej.. Całe szczęście na forum zawsze można uzyskac jakieś dobre i mądre rady :Dszacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh Siekla to się tylko tak wydaje, że miałem piękne pole manewru... To dłuższa historia.. Ogólnie do tego akurat komisu samochody wstawia handlarz i generalnie dojście czegokolwiek od tego tandemu graniczyło z cudem.. W du....e ich mam:) Pozdro 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...