Skocz do zawartości

AWD w praktyce


Legacy96

Rekomendowane odpowiedzi

Migomatem?
:D :D :D

 

Wydaje mi sie, ze na rownym powinna dac rade przy odrobinie szczescia. Oczywiscie pod warunkiem, ze za mocno sie nie wkopalismy.
Piach był dosyć miękki... Pojadę w tamto miejsce z kamerą przez weekend i zrobię łajdio :wink:

 

[ Dodano: Nie Kwi 20, 2008 8:02 pm ]

Cytując siebie :

 

" No LSD nie jest niestety zbyt mocne... Podobno nawet w Foresterach. Widzialem filmiki na youtubie jak forysie przez rowy przejezdzaly i gdy tylko dwa przeciwlegle kola zawisly w powietrzu, mozna bylo sobie krecic bez konca......"

 

http://pl.youtube.com/watch?v=ahOofosxeP4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam automat :/

 

Ciężko go rozgibać automatem, słabo to wychodzi, można by jeszcze na D i R przeżucać ale.... nie rozwalę skrzyni jak przeżucę z D na R podczas gdy koła wciąż w przód się kręcą ?? Wolę nie sprawdzać...

 

A technikę rozgibywania znam... Ile razu Volvo V40 nam w śniegu utknęło.... ach te ośki :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując siebie :

 

" No LSD nie jest niestety zbyt mocne... Podobno nawet w Foresterach. Widzialem filmiki na youtubie jak forysie przez rowy przejezdzaly i gdy tylko dwa przeciwlegle kola zawisly w powietrzu, mozna bylo sobie krecic bez konca......"

 

http://pl.youtube.com/watch?v=ahOofosxeP4

 

o to to o to mi chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej:), tak się właśnie domyślałem, że o to Ci mogło chodzić ;] Kurde przyznam szczerze że to trochę lipa żeby Subaru do Forysia czegoś mocniejszego nie wsadziło... Do OBK jeszcze rozumiem, ale Foryś ma iść przez wszystko a tu taka głupia sytuacja i koniec :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, mój dobry znajomy ma pensjonat nad Śniardwami (+/- polski biegun zimna). Zimą dobrze sobie radził - przyjeżdżali upalacze i hasali po jeziorze prawie spod Pisza do Mikołajek, a ostatnie dwa sezony - nie zamarzło dalej niż na 20 m w głąb jeziora. Do 7 chudych lat brakuje jeszcze 5. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam impreze z AT tam masz jeszcze sprytny guzik at hold, na szybkosci skrzynia rusza z 2 biegu i wskakuje na 4 potem. Ulatwia to trochę ruszanie, jak ktos jest niewprawiony, poprostu nie zerwie tak latwo przyczepnosci.

A jako ciekawostka ze mieszkalem w uk i w lutym wrocilem to nie zmieniałem opon na zimowki , bo i po co 12C i postanowilem zamknać sezon narciarski .....w lany poniedzialek wyjazd, a pech chciał ze ślask nam zasypalo ......(drogowcy zaspali ).

Pod pilskiem bylem 8rano, na szerokich 16calowych oponach letnich dojechalem na gorny parking, z wujka autem na holu (golf4), gdzie w 85% dotarly tylko terenówki:))))

TO był najwiekszy szok jaki mi to auto sprawilo!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam impreze z AT tam masz jeszcze sprytny guzik at hold, na szybkosci skrzynia rusza z 2 biegu i wskakuje na 4 potem. Ulatwia to trochę ruszanie, jak ktos jest niewprawiony, poprostu nie zerwie tak latwo przyczepnosci.

 

u mnie takowy guziczek również występuje i działa, ale jak to w praktyce jest to wam niestety nie powiem, bo po śniegu nie było w tym roku dane pojeździć :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem mozna zblokowac na sztywna skrzynie at w 2 biegu tylko potem wachlowac na 3-4 .

W trybie D plus przycisk AT hold skrzynia startuje z 2 wpina potem 4. Nie pamietam jak to bylo z kick down czy wtedy tylkno nie redukowala ostrzej.

AT hold dezaktywuje tez tzw tryb POWER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem mozna zblokowac na sztywna skrzynie at w 2 biegu tylko potem wachlowac na 3-4 .

W trybie D plus przycisk AT hold skrzynia startuje z 2 wpina potem 4. Nie pamietam jak to bylo z kick down czy wtedy tylkno nie redukowala ostrzej

:) rany, a ja naiwny myślałem, że AT jest dla wygody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...