Skocz do zawartości

Wymiana żarówki pozycyjnej OBK MY06


Jaro_G

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Szukałem ale nie znalazłem więc zapytuję, czy ktoś wymieniał sam żarówkę pozycyjną świateł przednich? Wiem, że instrukcja mówi, iż należy wymontować lampę. Da się to zrobić samemu?

Cosik tutaj było: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=740358#p740358

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym na forum, poszukałam i znalazłam, dostanę pomuka? :lol:

 

viewtopic.php?f=24&t=130281&view=unread#unread

viewtopic.php?f=23&t=121791&p

 

Pozdrawiam :)

 

 

próbowałem w owym czasie według instruktarzu i nie dało się. Metalowa osłona przeszkadza mimo wyciągnięcia aku czy osłony filtra powietrza. Wystarczy tam zerknąć i sprawa będzie jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem w ten week, można samemu.

Z lewej strony trzeba odkręcić dolot powietrza, odręcić pokrywkę od mijania, zostaje więcej miejsca na działania z pozycyjnymi, jeżeli nie możesz chwycić rękoma użyj czegoś w rodzaju szczypiec/kombinerek/ wystarczy lekko przekręcić i wyjąć żarówkę W5W.

 

Z prawej strony podobnie, również w celu zwiększenia przestrzeni operacyjnej :P należy odsunąć lub wyjąć ako, zdjąć osłonę świateł mijania /odkręcić dekel/ można posunąć się jeszcze dalej i wyjąć żarówkę H7. Chodzi tylko o zrobienie sobie miejsca, dalej można już dostać się do mijania.

 

No chyba że masz "grabę" jak drwal to możesz rzeczywiście mieć utrudniony dostęp. :P

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc, operacja zakończona podwójnym sukcesem i wymianą obydwu żaróweczek na Philips BlueVision. Postępowałem zgodnie z podanym powyżej instruktaże i poszło sprawnie. Dziękuje za podpowiedzi.

 

Pozdro

Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...