Jump to content

Zaciski hamulcowe lub klocki HALAS!!!!

MichaPL

Recommended Posts

Dzien dobry wszystkim.

Posiadam Legacy 05 manula 2.0 mam problem z halasem dobiegajacym z przodu samochodu (wiem samochod moze przenosic halas i problem moze nie jest z przodu pojazdu). Kiedy jade mala predkoscia np. 20 km/h i drugi bieg podczas przyspieszania jest potworny halas jak by cos wpadalo w potezne wibracje.Wystepuje to na kazdym biegu kiedy predkosc jest mala a raczej kiedy obroty nie sa wysokie. Zaznaczam ze nie jade 40 km/h na trzecim biegu. A druga sprawa podczas jazdy po nierownej drodze z obu kol z przodu wszystko zaczyna halasowac i brzeczec. Jeden mechanior powiedzial ze mocowanie zacisku i klockow jest do naprawy. Czy ktos juz cos takiego robil z tymi hamulcami. Co mozecie mi doradzic??

Podjedź na szarpaki do diagnosty albo do kogos kto ogarnia subaracze, bo tak na opis to niewiele można poradzić, to może być zacisk który nie puszcza, ja tak miałem, zaklinował sie tłoczek i była jazda..

Czesc kochani, wow jestem bardzo bardzo zadowolony ;-)

Wczoraj posiedzialem troche z moim kochanym legacym. Wymienilem slizgi w zaciskach i wszystkie wyzej opisane halasy ustapily. Poczyscilem wszystko nasmarowalem i mam nadzieje ze bedzie mi sluzyc na dlugo.