Skocz do zawartości

Ułęż - Letnia Szkoła Jazdy III - 23.09.2010 (czwartek)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hey

Czy możecie mi podesłać linka gdzie dokładnie jest ułęż? Chyba będę na tym szkoleniu, ale nie w roli uczestnika :)

a proszę bardzo :)

http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s ... 7&t=h&z=17

Bardzo dziękuje. Jednak chce przeprosić. Popierniczyłem dni. Ja będę w piątek. Czy ktoś może wie co będzie w tedy za impreza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartku nie masz nic przeciwko temu, aby wpadli chłopaki z lubelskiej telewizyjki internetowej, zrobić materiał?

Zapraszam, oferuje tez swój onboard HD :P

 

Siedzę własnie na późnej kolacji. 1/3 trasy ułożona.

Jutro skoro swit dalsza praca w turlanie opon i ustawianie slupkow.

O 10:00 ktoś będzie was witał na bramie - goorex?

Ja będę kończył ustawianie trasy, jest bardzo wymagająca.

 

Dla tych co szukają Ulez - jestem teraz tutaj GPS Tracking. Lotnisko jest w miejscowości Nowodwor! Dalej już znajdziecie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, wyjezdzilem sie przednio :-)

Wielkie dzieki i szacun dla Czwartka!!!

Trasa była genialna, pogoda była genialna, towarzystwo zacne, tylko troche mi pod koniec opon do zabicia już zabrakło :-)

 

Subaraki rządza, ale w RWD też można sie dobrze wyszaleć. Tylko koni brak...jak to ktos kiedyś śpiewał...

 

No i ta Ultima z silnikiem Nascar też robiła wrażenie, szacun dla Pana Jerzego za jego pasje i wynajdywanie takich perełek.

 

do zobaczenia nastepnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wyjeżdżony, progres jest i Czwartek jak zwykle dał radę, trasa przefikuśna :mrgreen:

 

Czekam teraz na Czwartek Tours, bo jak Czwartek robi pojeżdżafffkę to pogoda murowana :mrgreen: - jak zwykle było słońce i ciepełko... :D

 

A do tego zapewnił niepowtarzalne wrażenia: Exotic Cars, VIPs, był nawet bojowy śmigłowiec latający nad samochodami :mrgreen: tylko hostess zabrakło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wam wszystkim za przybycie. Do czasu sprzatania slupkow na lotnisku bylo bardzo milo i przyjemnie. Wszyscy musieli sie wyjezdzic bo trasa sama robila kilometry :P

 

Mielismy tez dodatkowe atrakcje: piekny dzwiek Ultimy i standardowo helikopter wojskowy. Pysznej pizzy nie zabraklo... chyba pierwszy raz zjadlem wiecej niz 2 kawalki. Pogoda dopisala bardziej niz bysmy tego chcieli.

 

Byly zdjecia i nagrania... Mam nadzieje, ze koledzy z itvl.pl zrobia tez jakis material. Zaraz przejrze co tam sie nagralo i utrwalilo. Czekam tez na wasze zdjecia :lol:

 

-- 24 wrz 2010, o 07:28 --

 

z tymi oponami to może bez przesady, szczególnie, że ostatnio były ułożone do takiej wysokości, że przy uderzeniu mogłaby wskoczyć do kabiny - nie da rady zrobić tego słupkami?

 

Wszystko da rade... tylko mocno sie zastanawiam czy bedzie nastepny raz... Na odprawie bylo mowione, ze plyta poslizgowa byla malowana (we wtorek) i nie jezdzimy po niej. Zreszta jak by mozna bylo jezdzic to przeciez nasza trasa prowadzila by po niej conajmniej 2 lub 3 razy na jednym okrazeniu.

 

Niestety Ktos wjechal na koniec pokrecic sobie baczki tylnionapedowym samochodem. Chwila egoistycznej i glupiej zabawy a niesmak pozostal... Mam mieszane uczucia... Pracuje 2 dni, sprzatam i turlam opony robiac ponad kilkanascie km na piechote. Jezdze z wami, dbam o wasze bezpieczenstwo i cos do zjedzenia... na koniec dnia zostaje mi 200zl zarobku i musze pokryc 500zl za zniszczenia. Dzisiaj czuje wszystkie miesnie i jestem mocno zmeczony, dodatkowo "zbity troche jak pies". Musze wszystko sobie przemyslec ale wnioski na szybko nasuwaja sie same: wyzsze wpisowe podczas otwartych imprez, organizowanie fajnych pojezdzawek tylko dla wybranych osob (bedzie selekcja jak na dyskoteke) lub poprostu przestane robic imprezy otwarte i bede sie z wami scigal u Wroobla.

 

-- 24 wrz 2010, o 07:47 --

 

IMG_9588.JPG

 

IMG_9602.JPG

 

IMG_9606.JPG

 

IMG_9604.JPG

 

IMG_9608.JPG

 

IMG_9609.JPG

 

kilka zdjęć więcej w galerii Picassa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie głupia sprawa z tymi stratami. Osoba tam jeżdżąca pewnie nawet nie zdawała sobie sprawy, że mata jest świeża (tak sądzę). W sumie za wiele tylno napędówek wczoraj nie było więc trudno ukryć kto to mógł być :P . W razie gdyby ta osoba nie poczuła się do pokrycia strat, ja jestem skłonny dorzuć się.. myślę że nie tylko ja.

ps. Czwartek odwaliłeś naprawde kawał dobrej roboty. Jazda u Ciebie na prawym też niczego sobie :shock: Z chęcią wybrał bym się jeszcze nie raz na taką pojeżdżawkę. Mam nadzieję, że się szybko rozmyślisz. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, słaba akcja z tą płytą - uważam że ktoś kto się tak zabawił, powinien poczuć się do odpowiedzialności.

 

czwartek, Myślę że warto się zastanowić nad selekcją, co pomogłoby innym uczestnikom czuć się fajniej jak wiesz że sami mądrze myślący zawodnicy się pojawiają na imprezach. Po kilku pojeźdzawkach "konkurencyjnych" wiem że ilość i jakość składu się liczy.

Jak tylko się nie rozmyślisz z akcją dawaj znać kiedy planujesz następną akcję - nie chce przegapić po raz kolejny wiec chcę jak najwcześniej wpisywać w kalendarz i rezerwować kase 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się szybko rozmyślisz. :wink:

 

"Mamusie oszukasz, Tatusia... ale zycia synu nie oszukasz..." chwile minie i bede zwarty i gotowy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

A tymczasem skromna relacja z Internetowej TV Lublin:

http://www.itvl.pl/news/moto-emocje-na-torze-w-ulazu

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...