Jump to content

Azazel - mocno wyrwany z kontekstu

Azazel

Recommended Posts

A kiedy was sie tutaj tyle narobilo? I wiecej was matka nie miala? Zaskakujace co otwarte granice moga zrobic dla rozwoju motoryzacji silnikow "Horyzontalnie naprzeciwleglych" :D

Ja podejrzewam, ze to wszystko wina Pana Waldka, znowu byl na delegacji... a tam wiadomo, wszystko sie moze zdarzyc.

Wiec, jakos ze mnie troche nie bylo (nie to zebym byl oficjalnie wrocony) na forum, to moze ktos mi zrobi skrot zdarzen z ostatnich 18tu mieisecy?

:D

Wiec, jakos ze mnie troche nie bylo (nie to zebym byl oficjalnie wrocony) na forum, to moze ktos mi zrobi skrot zdarzen z ostatnich 18tu mieisecy?

obawiam się że to dość trudne..bo jak sam widzisz rodzina nam się powiększyła..tak w skrócie to połaczenie Na wspólnej,Taxi, Szybkich i wściekłych z Bulittem ..a najlepiej weż pół roku wolnego i sam sobie poczytaj..albo lepiej nie opuszczaj forum na tyle..swoją drogą jak Ty tyle wytrzymałeś?mi po dwóch dniach oko mryga :wink:

OStatni czas dostarczc mi wystarczajaco zajec, poza tym mimo ze posiadam SI w polsce, zrezygnowalem z posiadania jej tu (powiedzmy, ze to nie bylo "to" czego sie spodziewalem) i przesiadlem sie do Hondy S2000, wiec nie jestem kuszony codziennym ogladaniem SI rano.

Witam ! Podczas Twojej nieobecności pojawiło się nowe nieszczęście w postaci mojej skromnej osoby :mrgreen:

Zaciekawił mnie opis MY99 SI Wagon N/A, z tego co się orientuję N/A znaczy tyle co brak danych. To chyba nie znaczy, że nie wiesz jaki masz samochód ?

Synu, 18 miesiency to so dwie transze ciazowe ...znaczy mozna miec dwa mioty po siedem szczeniaków co oznacza ze jes na forumie kilkanascie sztuk z prawego loza a reszta to lewizna...... ale kocham jak swoje. W tem okresie wydazylo sie tak:

- nic

- II zlot plejad

- nic

- dyskusje o kalamitkach

Swojo drodo jak sie wraca do mamusi po poltora roku, to jes chamstwo zeby nie przytargac w saszetce jakiego dymionu dla mamusi ze swiezym zacierem......... jezdes pimda i od dzisiaj tak bedziesz mial na trzecie.

Mamusia

S2000 jest tylko wolniejszy od WRX na 1szym biegu do 6300 RPM, potem just jest lepiej, no i do tego WRX wykonuje oranie na pierwszym zakrecie a S2000 dalej jedzie :D

S2000 jest tylko wolniejszy od WRX na 1szym biegu do 6300 RPM, potem just jest lepiej, no i do tego WRX wykonuje oranie na pierwszym zakrecie a S2000 dalej jedzie :D

oranie?

niewiem...mialem s2000 przez 3 lata i dosyc dobrze sie sprawowal, troszke byl do tego ztuningowany(13.24 na 1/4 mili), fajne autko ale wolne i sie znudzilo mi troszke.....moje 2.5rs bedzie(jest) duzo szybsze, mialo lepsza trakcje i skrecalo szybciej :twisted:

Też coś mi się nie wydaje, że 4-łap orze przodem... Hmm...

Proponuje skonsultowac ta sprawe z RafalW, jezeli chodzi o oranie, i zapytac go ile modyfikacji trzeba wykonac na SI WRX STi zeby przestalo orac. samochod z napedem na dwie osie bedzie oral, poniewaz kola tylne beda pchaly do przodu niezaleznie od skrecenia kol przednich i przy odpowiedniej predkosci (zbyt wysokiej na 4x4) samochod zacznie orac, biorac oczywiscie pod uwage ustawienia fabryczne. Sam bylem tego swiadkiem na kilku torach z Rafalem oraz doswiadczylem tego pokonujac zakrety w swoim SI.

Co do predkosci na 1/4 mili, to nie uwazam tego za zadna wyrocznie, nie po to kupuje auto zeby mi sie dobrze sprawowalo na prostej, jak udowodnili to koledzy z polski, do tego mozna nawet uzyc Citroena C15 odpowiednio przygotowanego, jednak po pierwszym zakrecie ten Citroen pewnie by lezal w rowie.

Subaru jest niepokonanym mistrzem szutrow i bezdrozy, czego sam doswiadczylem w puszczy Augustowskiej swoim, gdzie by mi nawet do glowy nie przyszlo pojechac S2000. Subaru bedzie tez lepszym samochodem na codzienne jezdzenie po autostradach, gdzie i tak nie powinno sie jezdzic jak wariat, wiec tam starczy tez Civic, jednak w warunkach wyscigowych lepiej bedzie sie sprawowac Honda, poniewaz zostala do tego zrobiona. Oczywiscie trudno ja porownac predkoscia z WRX STi, poniewaz ten samochod na prostej bedzie nadrabial straty z zakretow (polecam jednak testy porownawcze S2000 i np Silvii (Nissan 240), gdzie na torze straty Silvii w zakretach spowodowaly, ze na prostej juz nie byla tego w stanie odrobic). Zapraszam kolege do wybrania sie na tor Grattan w Michigan zeby porownal wydajnosc swojego samochodu z innymi. Proponuje tez wpasc na TSSCC lub na SCCA. Mysle ze bedziesz zaskoczony, ja bylem, a nie mozna powiedziec, ze nie bylem czy nawet nie jestem zagorzalym fanem Subaru, bo dalej uwazam te marke za jedna z najlepszych.

Martwie sie troche o wplywy GM oraz rynku Amerykanskiego na jakosc tych samochodow, bo uwierzcie mi, to co jest w Europie i Japonii jest lepsze i ciekawiej wyposazone.

Czasy na torze "Poznań", źródło: Miesięcznik GT

1. Honda CBR 600 RR; czas przejazdu: 1.52,50; największa prędkość: 231,0 km/h

2. Subaru Impreza WRX STi S.E.; 1.55,05; 199,2 km/h

3. Porsche Carrera S (997); 1.55,95; 202,2 km/h

4. Honda S2000; 1.56,80; 186,3 km/h

Coś jeszcze :mrgreen: ?

Czasy na torze "Poznań", źródło: Miesięcznik GT

1. Honda CBR 600 RR; czas przejazdu: 1.52,50; największa prędkość: 231,0 km/h

2. Subaru Impreza WRX STi S.E.; 1.55,05; 199,2 km/h

3. Porsche Carrera S (997); 1.55,95; 202,2 km/h

4. Honda S2000; 1.56,80; 186,3 km/h

Coś jeszcze :mrgreen: ?

Tak. Czy kierowca był ten sam...? 8)

Ja bylem i jezdzilem, Gratten, Blakhawk farms, Gingerman i pare innych....scca tez, nawet w nastepnym roku mam zamiar startowac pro w scca.

Honda bardzo fajny samochod to prawda, ale ma swoje minusy....chocby diff, ktory mysmy wymieniali 3 razy.....i tu nie jestem jedynym, bo znam wielu uzytkownikow tego auta, i 7 z nich wymienialo differencjaly, jednym z nich jest insruktor na Gingermanie, Harry Cash, ktorego zreszta RafalW tez zna :) i to mnie w tym aucie najbardziej przerazalo....

Jednak wracajac do sedna, masz racje, ze to sa dwa bardzo rozne samochody, jednak ja po 3 latach bylem juz nia znudzony i wybralem lzejze auto z awd i turbo. Co do porownania z Sylvia to mam nadzieje ze to porownanie bylo z s15(najnowsza i najmocniejsza) bo ta ma cos w okolicy 255 koni, jest ciezsza od s2k i ogolnie jest autem wolniejszym, wiec sie nie dziwie ze przegrala.

PS tak czytam co tu nabazgralem i moja skladnia jest bezsensu LOL...

Pare fotek z lepszych czasow ;) :

36.jpg

000snows.JPG

haha a to ja, jakby ktos mnie poznal gdzies to niech chociaz pomacha :D :

12.jpg

Na ostatnim zdjęciu, po prawej stronie - fajny samochód 8)

Rad, podejrzewam, że to ty... Mieściłeś się do tego gokarta? Bo ja ledwie wsiadłem ;).

do tego czerwonego bez problemu, duzo miejsca jest w srodku...powaznie mowie, do tego srebrnego z tylu tez bez problemu :D

Tak, siedzi się fajnie... Ale wsiada/wysiada już gorzej ;).

Jak to, do tyłu srebrnego? A nie jest to 350Z ?

chodzilo mi o tego z tylu za s2000....wsiada i wysiada sie tez bez problemowo...praktyka czyni mistrza ;)