Skocz do zawartości

Lampy w Bugu


mrowa

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze do mnie nie doszły - dam znać jak dotrą

Edit: właśnie przyszła paka - jutro montaż :)

edit II:

właśnie wymieniłem żarówy - wieczorem relacja

 

Czekam, czekam :mrgreen: już nawet znalazłem gdzie w wawie kupić. Teraz ważna opinia czy warto czy nie warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym pisałem - takie H1 do świateł mijania i HB3 zdaje się do drogowych (OSRAM Night Breaker, później też Philips Extreme i Night Guide) sprawdzałem w swoich lampkach i było klasę lepiej, niż na zwykłych halogenach. Ksenon - wiadomo - jeszcze lepiej, no ale jest kilka "ale"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym pisałem - takie H1 do świateł mijania i HB3 zdaje się do drogowych (OSRAM Night Breaker, później też Philips Extreme i Night Guide) sprawdzałem w swoich lampkach i było klasę lepiej, niż na zwykłych halogenach. Ksenon - wiadomo - jeszcze lepiej, no ale jest kilka "ale"...

 

I to, ale ma pewnie swój nr w odpowiednik kodeksie :mrgreen: ja mam teraz blue Vision i jest nieo lepiej, ale tylko nieco... Miałem Osram dawno temu i były niestety do kitu :( znacznie gorsze od Philips blue v. nie mówiąc o żywotności - nie polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Osram-ów Night Breaker, to są również dobre żarówki, jednak tak jak wspomniałeś 2, a nawet 3 komplety idą na rok.

Światło jednak jest nieco gorsze niż w X-Treamach.

 

 

Wszystkie żarówki typu "blue", "xenon" lepiej sobie darowac. Fajnie wygląda światło i to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ma ktoś z Was bi-xenon u siebie ? warte jest to cokolwiek ? Mam moretty i zastanawiam się czy mu nie polepszyć widzenia. W lampach są soczewki z tego co zauważyłem,więc może niebiescy nie będą się upominać o to.

 

Oddaj Moretty mnie - pozbędziesz się dylematu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plasma555 napisał(a):A czy ma ktoś z Was bi-xenon u siebie ? warte jest to cokolwiek ? Mam moretty i zastanawiam się czy mu nie polepszyć widzenia. W lampach są soczewki z tego co zauważyłem,więc może niebiescy nie będą się upominać o to.Oddaj Moretty mnie - pozbędziesz się dylematu

 

 

:D :D :D:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

wczoraj trochę pojeździłem wieczorową porą - i jest zdecydowanie lepiej :)

nie jest to oczywiście xenon, ale za tą kasę (60zł komplet) zakup na pewno się opłaca - no i problem z niebieskimi i oślepianiem innych nie istnieje :)

 

Jakie żarówki masz teraz? Te Philips Extreme (H1)? Gdzie kupowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam H4 i bardzo dobrze świeci.

Już 6 miesiąc świecą odpukac... :wink:

 

-- 27 paź 2010, o 17:24 --

 

witam ponownie

wczoraj trochę pojeździłem wieczorową porą - i jest zdecydowanie lepiej :)

nie jest to oczywiście xenon, ale za tą kasę (60zł komplet) zakup na pewno się opłaca - no i problem z niebieskimi i oślepianiem innych nie istnieje :)

 

To dobrze, że jesteś zadowolony. :wink:

Ja za swoje płaciłem prawie 90pln w sklepie, "alledrogo" ma jednak swoje plusy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...