Skocz do zawartości

zamiana panelu klimatyzacji w Subaru Outback z US


hadi2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Prosiłbym o pomoc.

Posiadam Subaru Outback 2007 2.5 z USA. Chciałbym dokonać wymiany radia na wersję EU. Samochód posiada panel z klimatyzacją manualną. Znalazłem na serwerze aukcyjnym cały panel: radio z dużym wyświetlaczem LCD pomiędzy kratkami nawiewu, ale ze sterowaniem do klimy automatycznej. Czy możliwy jest montaż i poprawne działanie takiego sprzętu gdy posiadam klimę manualną? Dodam , że zależy mi na podstawowym działaniu klimy-tak jak w manualu i dobrym działaniem radia z RDS z europejskim rastrem. Czy na dużym wyświetlaczu podane będę dane z komputera pokładowego? Jeżeli to możliwe proszę o konkretne namiary na osobę lub firmę. Jestem z okolic Rzeszowa.

Pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nachodzi mnie takie pytanie, po obejrzeniu powyższego rozwiązania. Wynika z niego, że panel radia jest oddzielony od klimy. Czy można więc wymienić tylko "flaki" radia będące z tyłu poza obudową, pozostając przy oryginalnej obudowie zewnętrznej? Bo może tak być, że radio z wyświetlaczem przylega tylko do obudowy zewnętrznej. Czy ktoś poszedł tą drogą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...