Skocz do zawartości

Indywidualne zdjęcia aut! Sprawdź :)


Smoq

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jestem jakimś tam powiedzmy fotografem, mogę zaoferować Wam to co widać poniżej i na mojej stronie :)

Cena? Zazwyczaj zakres 80-200 zł. Zależnie od ilości zdjęć i czasu poświęconego + tego co wyjdzie, zapytaj, zaproponuj a na pewno się dogadamy ;) Dla mnie to głównie zarobek na nowy sprzęt foto. Trzeba się rozwijać, więc trzeba inwestować :wink:

 

Dodam że usuwam wgniotki, rysy, woskuje auto, i robię tak, że wygląda jakby wyjechało z salonu, no chyba że ktoś sobie tego nie życzy 8)

 

Żeby nie było, moje prace można oglądać na bieżąco aktualizowanym portfolio:

 

http://www.maciejbruchajzer.pl

 

Kontakt: 0-609-231-520, maciejbruchajzer@aster.pl i PW na forum :)

 

Moje prace wykonane do tej pory dla nie których forumowiczy (proszę kliknąć w celu powiększenia):

 

stimm.jpg

 

maciejsti.jpg

 

350zewci.jpg

 

koval1z.jpg

 

koval2z.jpg

 

hogicarrefour.jpg

 

hogiwyscigi.jpg

 

dsc1053zlogo.jpg

 

srebrnesti1mi.jpg

 

stireduta.jpg

 

stii2.jpg

 

sti12mini.jpg

 

hogi12.jpg

 

fix12.jpg

 

czwartek12.jpg

 

hooogi.jpg

 

subaraki.jpg

 

legacy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jako że jestem jakimś tam powiedzmy fotografem, sam zakupiłem Subaru jakiś miesiąc temu, chciałbym dorwać trochę perełek z Warszawy i pofocić coś wspólnie (kilka aut naraz), wybranym cukierkom w ramach powiększenia portfolio dla samego siebie fotki zrobię oddzielnie w jakimś umówionym terminie

 

 

No mój Subarak z cukierka to ma co najwyżej kolor :twisted: , ale jakby Ci gdzieś tam pasował jako tło to chętnie gdzieś podjadę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny do ogarnięcia, nawet na ostrzejsze fotki (inne dziewczyny, też ładne ;) )

Cieszę się że jest odzew. Wstawiajcie jak możecie jakieś poglądowe foto swoich furek (wystarczy jedno, auta moga być brudne), zobaczymy ile nas będzie i będziemy coś kombinować, oddzielne perełki też :)

Trzeba to jakoś kolorystycznie i modelowo dobrać.

 

Lokalizacja róźnie, zależnie od auta, koloru i pomysłu :) Generalnie Warszawa i rejony. Mam jeszcze kilka "niespalonych" miejsc, do których prawie nikt nie wie, jak dojechać ;)

 

Chętnie focę w nocy (w dzień też, ale mam inny tryb życia, a w nocy też można zrobić niezłe zdjęciai wbrew pozorom wiele miejsc jest otwartych do wjazdu :) )

 

Miło byłoby jedynie gdyby "auto zdjęciowe" przyjechało po mnie na Żoliborz i potem odstawiło, bo ostatnio cienko z kasą stoję i mój potwór wyjeżdza niestety tylko na drogę do pracy chwilowo :P Zdjęcia obrabiam i są zazwyczaj na drugi dzień już gotowe do ściągnięcia :wink: Rozmiar bardzo duży, także można sobie zmniejszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, masz fajne kontrastujące chlapacze :D Da się to wykorzystać. Kolor auta co prawda najmniej wdzięczny do zdjęć (sam miałem czarnego CRX-a, którego możecie na www oglądać, ale da się coś pokombinować :) )

 

Borowaty, Twojego to trzeba by było na jakiś offroad wziąć, trochę błotka, ubrudzić go, leśna droga już jesienne listki, a w tle słońce, ewentualnie jak ogarniasz to jakieś zakręty trochę bokiem, może popłynąłem, ale tak bym to widział w mojej chorej wyobraźni :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak wysoko stoi..? :roll:

 

Bo ma Sprężyny i amortyzatory z WRX STI 2004, cięższego o prawie 300kg.

 

Nie wygląda lansiarsko ale np w sobotę przyjął opony pod podwozie jak zrobiłem bład w Ułężu i śladu nie było :twisted: .. wiec mi się nie śpieszy do zakupu innych sprężyn, szczególnie że prowadzi się bez zastrzeżeń na razie.

 

ewentualnie jak ogarniasz to jakieś zakręty trochę bokiem

Ta opcja by mi się najbardziej podobała :mrgreen: ale niestety nie ten stopień zaawansowania więc za jakiś czas dłuższy musielibyśmy sie ustawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masakra, nie podejrzewałem, że będzie aż tylu chętnych. Miłe zaskoczenie :)

mazzi a co masz jakieś wtyki w promenadzie? Bo oni ją późnym wieczorkiem zamykają niestety. Ursus też dobre miejsce, ale na full przypał ostatnimi czasy niestety.

 

Dzisiaj w nocy jak ktoś chce, możemy się zorganizować na jakąś nocną sesję. Mam sprzęt naładowany akurat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...