Skocz do zawartości

Pomoc w zakupie czesci. Wiazka do STI


Greg555

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to FIA homologacja ci nic nie pomoze w SCCA. Kiedys z laska akceptowali ja do rajdow. Reszta (Solo, drag, itp) ma swoje debilskie przepisy. Cala ta organizacja to stare **je co mysla ze sa najmadrzejsi na swiecie i nienawiza wszystkiego nieamerykanskiego.

 

Jezeli bedziesz robil amatorskie wyscigi to FIA klatka jest OK. Jezeli chcesz isc pro to musisz sie dostosowac do ich przepisow. przewaznie grobsze rury, palak zaraz za siedzeniami i inne wynalazki...

 

Po drugie sprawa $$$

 

Klatki do rajdow o ktorych wspomnialem to jes okolo $1800 z przesylka i okolo $1500 za instalacje.

 

Sparco klatka kosztuje okolo $1100 wiec juz blizej.

 

Greg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie rozmawialem z king motorsport, i sa mi wstanie zrobic custom klatke z zalozeniem za $1900.....chyba sie skusze, widzialem jak facet robil raz klatke dla civica tam i naprawde byl niesamowity, robil sobie template w glowie i jak gal rury to idealnie pasowaly.

 

PS. Rally w Illinois??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy King of Imports w Californi?

 

Byle by sie z przepisami zgadzalo

 

 

Najblizszy rajd w Michigan. A w ten weekend w minesocie (jade)

 

Greg

widzisz...ja nie mamczasu na takie dlugie wycieczki, wie rajdy odpadaja, zreszta zawieszenie w aucie bedzie przystosowane pod tarmac.....

 

nie KoI tylko http://www.kingmotorsports.com/ , glownie zajmuja sie Hondami, ale znam ich jeszcze z czasow jak posiadalem s2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze ladnie wyglada to nie znaczy ze jest bezpieczna i funkcjonalna.

 

Ja osobiscie wole klatke ktora nie jest ciezka ale funkcjonalna. Projektowana przez inzyniera i sprawdzana na symulatorach i w rajdach.

 

To ze koles ladnie spawa i dobry jest z metalem to nic nie znaczy. To nie ma wygladac tylko dzialac.

 

GD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie napisalem ze ladnie wyglada(czy ma ladnie wygladac) ;)

poczytaj o ich histori troszke tutaj:

http://www.kingmotorsports.com/about.asp

Jeszcze dodam , ze tam dalej pracuja ci sami ludzie od ponad 20 lat, zbudowali wiele race cars, i wygrano nimi wiele zawodow, wiec mysle ze wiedza o co chodzi....

Nic jak auto do mnie wroci to wtedy tam pojade, klatka musi byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...