Skocz do zawartości

Amortyzatory - które wybrać ...


demol

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze chory czlowiek ma czas posiedziec przed kompem zaczalem rozpoznawac temat amorkow. Juz sie przekonalem do KYB ale chyba sobie w USA zamowie. Z tym ze sa roznice w oznaczeniach jezeli chodzi o przod. U nas w sklepie sa LP 334167 PP 334166, a w katalogu KYB USA LP 236633 PP 235632. Tyl natomiast taki sam.

I tutaj pytanie czy do US wersji byly jakies inne montowane na przod czy tylko zmienilo sie oznaczenie :?:

 

Znalazlem juz sprzedawce ktory wysyla do Polski, moze ktos bedzie chcial sie przylaczyc do zamowienia to zawsze wysylka taniej wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

sirchaser, ( 2 front 235632-235633 struts, 2 Rear 335020-335021) KYB GR-2 shocks to fit 1995 to 5/ 1998 Subaru Legacy OUTBACK models ONLY excluding air suspension - patrząc po katalogu (pierwszy post na górze strony) będą pasować. No chyba że doczytam jaki komplet dopasować z forka, przehartowanie sprężyn już mam zaklepane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sirchaser widze ze bedziemy zamawiac u tego samego sprzedawcy :cool:

 

A teraz mam pytanie odnosnie numeracji amorkow (KYB AGX), bo ja sie pogubilem. Pisze, jest napisane na aukcji, ze modele 734034-734035 i 734036-734037 sa tylko do 02-03 WRX. A co w takim razie z WRX 01? Czyzby tam bylo inne rozwiazanie niz w 02-03?. Z drugiej strony znalazlem katalog w ktorym te modele podchodza tez do 01. I sie letko zagubilem. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odgrzebię wątek, bo mam zgryz z wyborem amortyzatorów do swojego paszteta - wolnossącej Imprezy RX '99.

 

Zawias seria.

 

Zacięcie sportowe jest ;-) Autko czasem jeździ na jakieś zorganizowane bardziej lub mniej upalanie.

 

Jeden mechanik polecał mi "czarnego bilsteina" (podejrzewam, że chodziło mu o B4), ale gdzie bym ich nie szukał, to do Imprezy nie widzę - tylko regulowany profi zawias B16...

 

W sumie do Bilsteina mam pewien sentyment ;-) i pewnie bym się nie obraził, gdyby padło na Bilsteiny właśnie :-) Jednak łącząc brak B4 w katalogach z wypowiedzią Azraela o braku Bilsteinów do GT podejrzewam, że to może być jakaś wydumka -- B4 do ssaka.

 

Jak to jest w rzeczywistości? Istnieje oficjalnie B4 do ssaka?

 

Czy może nie ma i należy po prostu brać Kayabę a nad Bilsteinem przestać się zastanawiać?

 

KYB Excel-G to będzie 334254 L, 334253 R, 334110 L i 334109 R?

 

A może coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie ma biliego b4 , b6 , b8 do imprezy chyb tylko b10 i 16 mialem ten sam problem....

Cos bylo na forum ale to byla jakas przerobka nie orginalne b4.

 

Zdecydowanie polecam KYB jak mozesz kup zestaw z sprerzynami (nie wiem czy dostepne w polsce taki set) ale przyjemny amorek, przetestowany przez spora ilość forumowiczow.

 

Sam mam taki zestaw i sa naprawde ok !!!Nie pchaj sie w zadne koni, sachs itp

 

Ewentualnie jakis bardziej podstawowy TEIN (sa tez takie nie gwint) ale cena wieksza!!

 

I wolny ssak to nie az taki pasztet:PPP!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jpol, a może KYB AGX? Cena nie jest jakaś kosmiczna, a jednak to już zupełnie inna półka. Zakładałem do swojego GLa i zdecydowanie polecam. Excel-G też miałem. Do miasta fajne, ale jak już o pojeżdzawkach myślisz, to jednak zbyt miękko się na nich robi.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KYB AGX naprawde nie kombinuj gdzie nie trzeba :)))))

 

Stosunek cena jakość rewelacyjny!!!

 

Fakt, ale nie przesadzajmy że AGX jest hiper piper :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie jest :PPP Jak ktos jezdzil na gwincie to wie .....

Chodzi mi to ze w tym przedziale cenowy jest super hiper:))

 

A ktos jezdzil na Teinie tych niższych modelach, carfit moze ty masz jakies zdanie o nich, bo miales chyba do czynienia z ta firma i masz:))).????

Cenowo oscyluja w przedziale AGXa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...