Skocz do zawartości

CVT


tzolkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wrx, ale sti gwarantuje Ci, ze jeżeli tylko zderzak pozwala to wjeżdża wszędzie. Ja sie zasadzam na jazdę próbna nowym forkiem stad temat mnie ciekawi. Ostatnio jakoś nie chce mi sie mieszać lewarkiem. Moze mnie przekona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierzyłem krawężnik - ma 19 cm wysokości Tam gdzie bez problemu podjechałem jest 13 cm wysokości.

 

Dzięki AllRad za rzeczowy test - pocieszyłeś mnie i nadal szukam Outbacka 2,5CVT :) . Czy możesz przy okazji sprawdzić jak z podjazdem na ten krawężnik przodem?

Edytowane przez Pentacom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, przodem to bez przesady :):) nie ma ogranicznika obrotów a więc i momentu. Myśle ze podjezdza jak normaly manual.

Ale lepiej niech AllRad potwierdzi :) patrząc na filmiki z youtube całkiem sprawnie sobie radzą te auta, nawet w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów

 

Przymierzam się do zakupu Outbacka 2.5 z CVT (wcześnie miał być 2.0D ale się naczytałem o silnikach, sprzęgłach i mi przeszło :)). Mam pytania do posiadaczy 2,5 CVT i osób z doświadczeniem w tym temacie.

 

1. Czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć ułomności Outbacka z CVT przedstawionej w tym filmie?

 

Ja osobiście po obejrzeniu tego nagrania się załamałem... wcześniej się załamałem po lekturze dyskusji o awariach sprzęgła i sillników 2.0D

 

 

Możemy spokojnie obalić ten amerykański test. Zrobiłem dzisiaj nasz - polski test :)

Pentacom, możesz spokojnie kupować Outbacka z CVT, oto dowód filmowy:

 

Edytowane przez AllRad
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 lat później...
21 godzin temu, Michał Górski napisał:

I jak sie skrzynie sprawują po latach? Właśnie nabyłem Outbacka z przebiegiem 228tyś. Mam już zacząć odkładać na remont skrzyni czy się raczej nie martwić?

Jak zwykle - wszystko zależy od tego jak była obsługiwana do tej pory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w ASO jeden z mechaników polecił mi wymianę oleju w skrzyni. Uważa że dużo lepszym rozwiązaniem jest wymiana dynamiczna. Przebieg mam prawie 230tys i nie wiem czy olej był kiedyś wymieniany. 

Jak waszym zdaniem jest z tą wymianą? Bawić się w dynamiczne czy nie trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...