Jump to content

Przerywacz kierunkowskazów

aflinta

Recommended Posts

No i stało się, popsuło się coś w moim szuwarku - przerywacz kierunkowskazów powoli dochodzi do stanu agonalnego. Objawia się to tym, że po włączeniu kierunku, czasemu mruga normalnie a czasem (ostatnio coraz częściej) po kilku mignięciach a nawet od razu świeci ciągłym światłem). Zapewne szlag trafił kondensatory albo jakieś inne straszne rzeczy się podziały w tej małej kosteczce. W związku z tym mam pytanie, czy ma ktoś coś takiego pasujące do Legacy z 1996 roku? Ewentualnie jakieś inne sugestie dotyczące zdiagnozowania problemu?

No i stało się, popsuło się coś w moim szuwarku - przerywacz kierunkowskazów powoli dochodzi do stanu agonalnego. Objawia się to tym, że po włączeniu kierunku, czasemu mruga normalnie a czasem (ostatnio coraz częściej) po kilku mignięciach a nawet od razu świeci ciągłym światłem). Zapewne szlag trafił kondensatory albo jakieś inne straszne rzeczy się podziały w tej małej kosteczce. W związku z tym mam pytanie, czy ma ktoś coś takiego pasujące do Legacy z 1996 roku? Ewentualnie jakieś inne sugestie dotyczące zdiagnozowania problemu?

A nie da się go rozebrać?

Pozdrawiam,

Jako

A nie da się go rozebrać?

Nie wiem, ale teraz długi weekend nadchodzi, więc pewnie go zlokalizuję, wydłubię, miernik + lutownica w dłoń i trzeba się będzie pobawić. Z drugiej strony jak nie jest to kosztowna rzecz (hehe , w subaru nie jest kosztowna ;) ) to szkoda się bawić :)

W związku z tym mam pytanie, czy ma ktoś coś takiego pasujące do Legacy z 1996 roku?

Ja mam coś takiego, ale niestety (dla Ciebie) używam go przed każdym manewrem :wink: :wink: :wink: :wink:

Ehh! Piątek popołudniu, więc yntelygentne żarciki zaczynają przychodzić do głowy :D

pzdr

Ja mam coś takiego, ale niestety (dla Ciebie) używam go przed każdym manewrem :wink:

Czekaj czekaj, ja Twojego szuwarka na następnych plejadach dorwę, to chwila nieuwagi i ..... będzie tak dziwnie mrugał ;)

jak to wyglada i gdzie sie miesci.

moze bede w stanie pomoc.

No właśnie nie jestem pewien, ale zaraz do domu wracam to wezmę instrukcję, o ile się nie mylę to siedziało to jako jedna z takich czarnych kostek w skrzynce z bezpiecznikami w przedziale silnikowym, bo chyba w pasażerskim nie ma na to miejsca. Ale to jest takie gdybanie. Chciałem do panów G. zaglądnąć, ale pocałowałem zamknięte wrota :( Urlop mają?

wczoraj mieli uroczystosci rodzinne.

dzisiaj bylem przed poludniem zmienic mieszek.

poki co filip dziala sam, raczej nie przyjmuje :(.

pozdr

uuu, to nie dobrze, bo akurat wypadało by mi zmienic olej, wymienić świece i filtry. No nic, może rano zaglądnę, a jak nie to w przyszłym tygodniu.

A wracając do przerywacza to nie znalazłem do w instrukcji. Chyba jutro ASO nawiedzę i się zapytam - mam nadzieję, że za rozmowę nie będą chcieli kasy? ;)