Skocz do zawartości

Ciekaew alternatywy dla ori radia?


plasma555

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

interesuje mnie jak u Was wygląda sytuacja radia ? Mam u siebie w BUGu środek od STI MY05 mniej więcej taki:

 

2005subaruimprezawrxsti.jpg

 

No i robi się problem bo jest straaaaszna dziura po ori radiu. Nie wie ktoś jakie są wymiary miejsca na radio i jakie radio pasuje? Chciałem wsadzić ori powinno pasować to: http://allegro.pl/show_item.php?item=1189339724 jednak pomyślałem jak i tak trzeba wydać 450zł to może dodam trochę i wsadzę coś konkretnego - np. jakiś ekran czy coś....

 

Ma może ktoś wsadzone coś ciekawego ? Ile cali ekran można tam włożyć? Myślałem że możnaby coś z bluetoothem żeby telefon połączyć odrazu i mieć głośnomówiący .... to dobry pomysł ?

 

 

 

Jasiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem zeby zrobić 1DIN + cb z ramka .... Tyle ze jest tak tam dużo miejsca ze pomyślałem o jakimś większym ekranie. Nie wiem tylko co lepsze....

 

Cb zawsze montowalem na rzepach od strony pasażera przy kolanie ... Tak jest dość wygodnie.

 

Zalezaloby mi na BT bo inaczej będę musiał wydać 800zl na parrota i to kolejne kable i zamieszanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalozmy ze wsadze 2din! To mi wpadło w oko: http://allegro.pl/item1187558593_pionee ... oclaw.html

 

mam do wyboru albo

- 2din z bluetooth i ebudowanym zestawem glosnomowiacym

- 1din + parrot

 

miał ktoś zesaw glosnomowiacy w radiu? Sprawdza się? Mam Iphone jeżeli to ważne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plasma555, ten avic to w sumie taka "stacja multimedialna" - praktycznie wszystko chodzi - dvd, divx itp - również z dysków nagrywanych na kompie jak i z pendriva czy dysku podpiętego pod USB (o karcie SD nie wspomnę). BT ma wbudowany - połączenie z tel następuje jakąś minute po starcie systemu (sam czas startu systemu do pełnej używalności ekranu to też jakaś minuta - radio czy CD słychać po jakiś 15-20 sekundach) - mikrofon mam wczepiony w słupek (można też go dać w osłonę przeciwsłoneczna ale jest problem z jej otwarciem) jakość połączeń zadowalająca - można do pamięci radia zrzucić kontakty z 3 telefonów - nowe kontakty dodane w telefonie trzeba zrzucać ręcznie - radio po podłączeniu telefonu samo z siebie nie updaejtuje kontaktów. Antena do GPSu (kostka z magnesem wielkości pudełka zapałek - no może takiego bardziej kwadratowego :P ) ma długi kabelek przez co można kombinować z jej rozmieszczeniem - ja mam ją zainstalowaną na 3cim stopie pod tylną szybą (był dołączony samoprzylepny kawałek metalowej blaszki do którego przyczepia się antena -daje radę nawet na ostrych pojeżdżawkach :-)). Format map obsługiwanych przez AVICa to IGo w wersji 8.0 (8.3 po wgraniu nowego softu 3.0). Można wejść do sytemu (Windows CE) używając specjalnego programu. Co jeszcze? Nie pamiętam - ale jak do tej pory jestem zadowolony z tego radia.

O takich rzeczach jak podłączenie kamery cofania albo innych źródeł AV nie wspominam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na prawdę dobrze. Widziałem filmy na yt i tez mi sie spodobało. Jedyny mankament ze nawet na allegro ciezko dostac ten model. Jest pare innych ale nie wiem jak sie sprawdzaja. Chyba jest tam model bez GPS, jednak tyle bym przezyl ... mam TOMTOM wiec sprawa by sie rozwiazala....mam na mysli tego co dalem w linku powyzej: masz jakies zdanie na jego temat ?

 

 

Jasiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...