Jump to content
Sign in to follow this  
FITNES

//**"FJS" Tor KIELCE -20 Września (poniedziałek)**//

Recommended Posts

Dzięki za zaj :D:D:D pojeżdżawkę, a zwłaszcza Fitowi za organizację - było spoko! Wyjeździłem się za całe 2 miesiące przez które nie miałem samochodu :!:

Wyrazy wspołczucia dla kolegów których maszyny zawiodły na torze :(

No dawać pany relacyjki, kto, kogo, jakie czasy, tylko nie pisać, że nie było mierzone i nikt się nie ścigał :twisted:

filmiki pokazują ,że było super 8)

Koledzy i KOLEŻANKI !

Bardzo dziękuję za spotkanie...miał być mały trening i był.Ale za to można było potrenować,przekazać parę wiadomości...

Mam nadzieje,że większość wyniosła pozytywne nauki ze spotkania,żal tylko tych ,którym fury padły...ale nastepny raz 18go pazdziernika .

Progres u co niektórych był mega widoczny ! Bardzo się cieszę.

Lezo-,świetna fura,mega progres w jezdzie,pełno w portkach! :mrgreen:

Baksik i spółka-,dzięki za spotkanie i za zaproszenie,mega driftowanie,"mama Diana"świetnie w Subaru zamiata,reszta składu też nie zawiodła i walczyła z autami do końca aby być, i ....GtSTI zamiata...tylko ręcznego w drzwiach nie znalazłem podczas akcji..Placki-bezcenne! :mrgreen:

Ksid-,fura ok,Łukasz4T zrobił dobra robote,zakładaj stab i ogień,rozkręcasz się

Nowym kolegom w EX (mam nadzieje,że zrobiliśmy coś i będzie szybko na oesie)i WRX srebrny dzieki za wspólne pojezdzenie....

Ostry- bez komentarza,fura wymiata-dla mnie Mistrz Toru Kielce 2010.

Witkru-,dzieki za miłe słowa,slick to Twoja prawa ręka,szybko było.

Nikon,-,dzieki za foto-video,pozdrów zioma z S2000,wymiatał i będzie wymiatał.podziekuj za wspólne podriftowanie...nie zdażyłem mu wszystkiego przekazać z wiadomych przyczyn..ale trenował ostro.

Kamil,-,choilera szkoda ,że "białuga"klękła,ale to napewno duperela.

Załozenia było na 10 aut i trening szkoleniowy,ale w ostatniej chwili 2 kolegów no niestety zawiodło i troszkę pomieszało to w sprawach finansowych,ale warto czasem dołożyć z własnej kiesy,żeby zobaczyć zadowolenie i rozwój ludzi ,którzy chcą się rozwijać.

Dzieki za spotkanie i mam nadzieje zobaczymy się 9-go Pazdzernika w Rudnikach k.Częstochowy i 18-go Pazdziernika w Kielcach na "F J S".

Pozdrawiam . Fit .

Fajny, luźny trening...

Fitnes - dzięki za podpowiedzi i atmosferę.

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych...

Kamil & Michał (prawy)

Nikon,-,dzieki za foto-video,pozdrów zioma z S2000,wymiatał i będzie wymiatał.podziekuj za wspólne podriftowanie...nie zdażyłem mu wszystkiego przekazać z wiadomych przyczyn..ale trenował ostro.

Kolega pozdrowiony. Honda została w kiecach zresztą a ona sam zapowiada się na kolejny wypad na tor. A co do foto video to video już jest a foto będzie niebawem.

9bed90a980532928m.jpg 72183ade7336744em.jpg 842942078bdc7553m.jpg faa60f30077a32e5m.jpg 174b1f9ae31d0eb9m.jpg

ff40c3257f048e4am.jpg f09af1f4d6a1359em.jpg 03e7da76f6995c03m.jpg 0a0426bed9aeb29em.jpg

fajne GC8 były 8), jak zwykle gołodupiec najfajniejszy :twisted:

generalnie wszystkie gołodupce to najfajniejsze autka :mrgreen:, a ten biały idzie niczym gokart

J.Bauer, co tak się kładziesz na tym fotelu? spać się chciało? :mrgreen: :wink:

Swój pierwszy FJS w Kielcach uważam za bardzo udany.

Dzięki dla Fitnesa za instruktaż i fajny trening.

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników, autka macie zacne - szczególne wrażenie zrobiły na mnie wszystkie GC8 no i oczywiście Evo Ostrego.

J.Bauer, co tak się kładziesz na tym fotelu? spać się chciało? :mrgreen: :wink:

Z tego co widzę to chyba podczas jazdy nie siedzę za bardzo w fotelu :mrgreen: - jakaś siła mnie wypycha do przodu i skręca na boki. Trzeba będzie szelki jakieś kupić :mrgreen:

Dzieki za jazde, Kielce zawsze mi lezaly i to sie nie zmienilo :) Fit jak zwykle pokazal mi ze jeszcze dluga droga przede mna, ale przynajmniej wiem ze moge ta droge pokonac szybko swoim WRX'em :evil:

Pozdrowienia od mojej Diany i od Agnieszki dla ekipy. mam nadzieje ze sie spotkamy w Czewie 9tego.

J.Bauer, dzięki za kilka rundek na prawym :)

Siemanko , ja również dziękuję wszystkim przybyłym , fajnie było zobaczyć czterołapy w akcji , fitnes wielkie dzięki za cenne rady , dotychczas myślałem że ten samochód ciężko opanować w ciasnych łukach ,wyprowadziłeś mnie z tego błędu ,następnym razem poproszę Cię o dalsze szkolenie

J.Bauer, dzięki za kilka rundek na prawym :)

Nie ma sprawy - polecam się na przyszłość :D

Dzieki za pojezdzawke i pomoc w awarii. Niestety, tak to juz jest z GC8, ze zawsze cos pasc moze.

Ale za to frajda z jazdy GC8 jest nieporownywalna do czegokolwiek innego. Nawet jesli nie jest w stanie jezdzic tak szybko jak nowsze maszyny. Ale ta czystosc reakcji, analogowosc prowadzenia sie - bajka. Kocham to auto :)

Żeby nie było że o kimś zapomniałem proszę wszystkich uczestników treningu co rozmawiali ze mną na temat video na PW.

dzisiaj odebrałem furkę z aso Kielce , wszystko w najlepszym porządku , chłopaki wielkie dzięki za pomoc , jednocześnie chciałem przeprosić wszystkich za wstrzymanie treningu

Żeby nie było że o kimś zapomniałem proszę wszystkich uczestników treningu co rozmawiali ze mną na temat video na PW.

No i jak tam nasze materiały - udało się już coś "zmontować" :?: