Skocz do zawartości

//**"FJS" Tor KIELCE -20 Września (poniedziałek)**//


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy i KOLEŻANKI !

Bardzo dziękuję za spotkanie...miał być mały trening i był.Ale za to można było potrenować,przekazać parę wiadomości...

Mam nadzieje,że większość wyniosła pozytywne nauki ze spotkania,żal tylko tych ,którym fury padły...ale nastepny raz 18go pazdziernika .

Progres u co niektórych był mega widoczny ! Bardzo się cieszę.

Lezo-,świetna fura,mega progres w jezdzie,pełno w portkach! :mrgreen:

Baksik i spółka-,dzięki za spotkanie i za zaproszenie,mega driftowanie,"mama Diana"świetnie w Subaru zamiata,reszta składu też nie zawiodła i walczyła z autami do końca aby być, i ....GtSTI zamiata...tylko ręcznego w drzwiach nie znalazłem podczas akcji..Placki-bezcenne! :mrgreen:

Ksid-,fura ok,Łukasz4T zrobił dobra robote,zakładaj stab i ogień,rozkręcasz się

Nowym kolegom w EX (mam nadzieje,że zrobiliśmy coś i będzie szybko na oesie)i WRX srebrny dzieki za wspólne pojezdzenie....

Ostry- bez komentarza,fura wymiata-dla mnie Mistrz Toru Kielce 2010.

Witkru-,dzieki za miłe słowa,slick to Twoja prawa ręka,szybko było.

Nikon,-,dzieki za foto-video,pozdrów zioma z S2000,wymiatał i będzie wymiatał.podziekuj za wspólne podriftowanie...nie zdażyłem mu wszystkiego przekazać z wiadomych przyczyn..ale trenował ostro.

Kamil,-,choilera szkoda ,że "białuga"klękła,ale to napewno duperela.

 

Załozenia było na 10 aut i trening szkoleniowy,ale w ostatniej chwili 2 kolegów no niestety zawiodło i troszkę pomieszało to w sprawach finansowych,ale warto czasem dołożyć z własnej kiesy,żeby zobaczyć zadowolenie i rozwój ludzi ,którzy chcą się rozwijać.

 

Dzieki za spotkanie i mam nadzieje zobaczymy się 9-go Pazdzernika w Rudnikach k.Częstochowy i 18-go Pazdziernika w Kielcach na "F J S".

 

Pozdrawiam . Fit .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikon,-,dzieki za foto-video,pozdrów zioma z S2000,wymiatał i będzie wymiatał.podziekuj za wspólne podriftowanie...nie zdażyłem mu wszystkiego przekazać z wiadomych przyczyn..ale trenował ostro.

Kolega pozdrowiony. Honda została w kiecach zresztą a ona sam zapowiada się na kolejny wypad na tor. A co do foto video to video już jest a foto będzie niebawem.

 

 

9bed90a980532928m.jpg 72183ade7336744em.jpg 842942078bdc7553m.jpg faa60f30077a32e5m.jpg 174b1f9ae31d0eb9m.jpg

ff40c3257f048e4am.jpg f09af1f4d6a1359em.jpg 03e7da76f6995c03m.jpg 0a0426bed9aeb29em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój pierwszy FJS w Kielcach uważam za bardzo udany.

Dzięki dla Fitnesa za instruktaż i fajny trening.

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników, autka macie zacne - szczególne wrażenie zrobiły na mnie wszystkie GC8 no i oczywiście Evo Ostrego.

 

 

J.Bauer, co tak się kładziesz na tym fotelu? spać się chciało? :mrgreen: :wink:

 

Z tego co widzę to chyba podczas jazdy nie siedzę za bardzo w fotelu :mrgreen: - jakaś siła mnie wypycha do przodu i skręca na boki. Trzeba będzie szelki jakieś kupić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za jazde, Kielce zawsze mi lezaly i to sie nie zmienilo :) Fit jak zwykle pokazal mi ze jeszcze dluga droga przede mna, ale przynajmniej wiem ze moge ta droge pokonac szybko swoim WRX'em :evil:

 

Pozdrowienia od mojej Diany i od Agnieszki dla ekipy. mam nadzieje ze sie spotkamy w Czewie 9tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko , ja również dziękuję wszystkim przybyłym , fajnie było zobaczyć czterołapy w akcji , fitnes wielkie dzięki za cenne rady , dotychczas myślałem że ten samochód ciężko opanować w ciasnych łukach ,wyprowadziłeś mnie z tego błędu ,następnym razem poproszę Cię o dalsze szkolenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pojezdzawke i pomoc w awarii. Niestety, tak to juz jest z GC8, ze zawsze cos pasc moze.

 

Ale za to frajda z jazdy GC8 jest nieporownywalna do czegokolwiek innego. Nawet jesli nie jest w stanie jezdzic tak szybko jak nowsze maszyny. Ale ta czystosc reakcji, analogowosc prowadzenia sie - bajka. Kocham to auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...