Skocz do zawartości

Wyjazd na F1 MONZA ITALY


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, mam starszną ochotę jechać na GP Włoch na tor MONZA , wszyscy którzy tam byli , mówią że to mekka F1 i że warto , bo atmosfera jest niepowtarzalna jak i sam tor, najszybszy z wszystkich z kalendarza F1. Mi generalnie jest obojętnie czy samolotem, czy autem ( moge swoje wziąć bez problemów) .

Mozę sa jacyś chętni ?

Termin to 10-12 wrzesień , na treningi i kwalifikacje nie musze jechac, choć wszystko jest do uzgodnienia :roll:

 

Może by campera wypożyczył ? tylko od razu mówie , kierowcą nie bede :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy znajdziemy abstynenta :lol:

 

Zaraz zadzwonie do ALEXA :mrgreen:

Mieli byśmy pewniaka ( kierowce ) , bo myślałem o BUNCH , ale biedak w tym terminie akurat rodzi dziecko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, pomysł super. Ja niestety w tym terminie nie za bardzo mogę. :( Choć chętnie bym się wybrał. :wink: Ale może na jakieś GP w późniejszym terminie?

 

Natomiast gdybyś chciał jechać indywidualnie, mogę Ci podesłać namiar na wersję kawiorową takiego wyjazdu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Monzy w zeszłym roku i szczerze polecam.

Coś jest w tej atmosferze tifosi i latach tradycji ...

Gdybym nie miał już klepniętego wyjazdu do Spa to bardzo chętnie bym powtórzył.

Wybraliśmy się camperami i droga rzeczywiście się dłuży bez nalewek :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houdini, napisz które sektory najlepsze i przez jaki serwis kupowałeś wejściówki 8)

 

http://www.monzanet.it/en/tickets/1

 

Niektóre sektory już wykupione

Bilety na parabolice 22 kupiłem już na wiosnę, jest taniej.

Dobrze trafiliśmy bo to trybuna zadaszona a w zeszłym roku padało ...

poza tym jest spory telebim i czasami niektórzy przepałowali i zwiedzali pobocze

Nieźle wygląda też Variante Ascari i Prima Variante ale ja z czasem

coraz bardziej przekonuję się do biletów "general admission" jest dostęp do różnych

miejsc na torze i cena dobra ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem na na Monza na testach w 2008 roku i bardzo mi się podobało. Zastanawiałem się jakich emocji musi dostarczac sam wyścig, skoro już na testach było tak fajnie. Wydaje mi się, że jeżeli jest możliwość to trzeba podróżować po całym torze. Na prostej start meta są niewiarygodne efekty akustyczne. A najbardziej mi się podobało na wspomnianym Variante Ascari http://www.panoramio.com/photos/original/3870611.jpg Tu dopiero widac o co tak naprawdę chodzi w F1 :twisted:

 

Pamiętam, że niesamowite wrażenie robił dojazd na tor. Jechaliśmy miastem, nie widzilieśmy toru a już było słychac ryk F1 przez zamknięte szyby. :twisted: A i widziałem tam pierwszy i ostatni raz AR 8C Competizione. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...