Jump to content

SSM do Subaru

Tapicefor
 Share

Recommended Posts

Witam,

widziałem, że ten temat juz sie pojawiał na forum, ale jestem nowy i przyznaję, że nie mogłem znaleźć tego co mnie interesowało w tym kontekście - mianowicie mam pytanie czy ktoś posiada i mógłby sie podzielić softwarem SSM?

Chciałbym podglądnąć co drzemie w mojej Imprezie :)

Z góry dzieki za pomoc!

• 3 weeks later...

dzięki, spróbuję powalczyć z tematem :)

-- Śr wrz 01, 2010 2:20 pm --

program jużmam, czy ktos może pomóc jaki kabel będzie odpowiedni, z pewnością cos jes na allego, tylko co wybrać?

• 2 years later...

Podepne sie pod stary temat - czy komus sie udaje zczytac ROM z ECU za pomoca Ecuflash i VAG-KKL z auta pod tytulem wrx, rocznik 2003 ? Czy interfejsy VAG-KKL sa jakos zroznicowane?

Pozdrawiam

hati

do tego freeSSM lub ecuexplorer.

bangla super.

A udaje Ci sie zczytac ROM z ECU? freeSSM chyba nie ma takiej opcji w ogole, a ecuexplorer korzysta do tej operacji odpalając jakos wsadowo ecuflasha(tak mi sie wydaje, z obserwacji). Jesli Ci sie udaje, to podaj jeszcze z jakiej wersji ecuexplorera korzystasz?

Pozdrawiam

Zczytuje rom ale muszą być spięte kostki pod deska.

Ecuexp. nie jest do zczytywania ROM , do zczytywania jest ECUFLASH , co nie zmienia faktu ze w gt tego nie zrobi, jedynie ze znanych mi , tylko ECUTEK :)

Edited by carfit

Dzieki za info, moj vag kkl nie potrafi zczytac ROMu, bede probował jeszcze innych odmian kabla. Pytałem o wersje ecuflash, bo zdaje sie ze te powyzej 1.29a weryffikują połączenie przez intefejs tactrix, chociaz widzialem tez posty ludzi ktorzy czytali ROM jakims zwyklym vag kkl'em za pomoca nowszych wersji ecuflash'a.

Dzieki,szukam dalej.

Zczytuje rom ale muszą być spięte kostki pod deska.

Ecuexp. nie jest do zczytywania ROM , ...

Ecuexplorer ma jak najbardziej opcję do zczytania ROM'u, tylko wsadowo odpala chyba wlasnie ecuflash'a

Witam,

widziałem, że ten temat juz sie pojawiał na forum, ale jestem nowy i przyznaję, że nie mogłem znaleźć tego co mnie interesowało w tym kontekście - mianowicie mam pytanie czy ktoś posiada i mógłby sie podzielić softwarem SSM?

Chciałbym podglądnąć co drzemie w mojej Imprezie :)

Z góry dzieki za pomoc!

odezwij sie kolego podesle ci najnowszy jaki mam chyba lipiec 13r

jak ktos potrzebuje SSM-a to pisac na priv

Edited by Mechanior_Marecki