Skocz do zawartości

18 sierpień Tor Kielce, szkolenie dla posiadaczy klekotów


Sikor

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam, bo żonka się wybiera, a ja jako osoba toważysząca 8)

 

Chcę mieć jasność, czy mam sie spodziewać tylko przypadkowych użytkowników i malkontentów, traktujących to szkolenie jako przymus, czy może będzie też ktoś z Forum z nastawieniem na dobrą zabawę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już co prawda po, ale akurat na moim spotkaniu byli w większości tzw. przypadkowi ludzie :wink:

Raczej ludzie spoza forum - nikt się w każdym razie nie chwalił, a świnka na subaraku oprócz mojej była tylko jedna na 19 aut (ten pan raczej też na forum nie wchodził).

 

W każdym razie, niech się Twoja żona nie boi i wykonuje ćwiczenia tak jak wskazują instruktorzy.

Ba, nie ma co się bać odrobiny szaleństwa, instruktorzy nawet podpowiadają, żeby się nie bać i się trochę pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie, niech się Twoja żona nie boi i wykonuje ćwiczenia tak jak wskazują instruktorzy.

Ba, nie ma co się bać odrobiny szaleństwa, instruktorzy nawet podpowiadają, żeby się nie bać i się trochę pobawić.

 

Wiem, bo żona już raz była na SJS na I-wszym stopniu 8)

Niestety ani panowie instruktorzy, ani ja, nie byliśmy jej w stanie przekonać do odrobiny szaleństwa, a szczególnie do tego że Forek się nie przewróci :lol:

 

Trochę tym autem już pojeździła i się z nim oswoiła, więc liczę że tym razem się przełamie i wyniesie ze szkolenia trochę więcej :twisted:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...