Jump to content

A przed nami rajdowy weekend

jarmaj

Recommended Posts

Ależ się rajdowy weekend zrobił! Z jednej strony Rzeszowski, z drugiej Finlandia!

Zaczynając od naszego grajdołka, to pierwszy OS dla Kuzaja, ale zaraz za nim Grzyb i Kościuszko! :shock: Mimo, że chyba pada! Te ośki są z rajdu na rajd coraz szybsze! Coś nie za bardzo to się z moimi typami pokrywa. Znowu z firmowej kurtki nici będą... :(

A w Finlandii Piotrkowi idzie tak sobie, jest trzeci po czterech OSach, ale cały czas traci. O pierwsze miejsce na dziesiąte części sekundy walczy Gronholm z Loebem i na razie Fin górą.

Jak tak dalej pójdzie, to jutro nie będzie już co oglądać a po zerówkach będzie od razu jechała szachownica! Po trzech OS’ach na trasie pozostało tylko 31 załóg! :shock:

Zresztą nie mam się nad czym zastanawiać, bo mój pojazd po kontakcie z krawężnikiem lekko kulawy na jedną nogę się zrobił...

A w pierwszej czwórce po dzisiejszym etapie są trzy S1600! :shock:

Ale się porobiło, a jeszcze niedawno twierdzono, że na naszych OS’ach S1600 nie ma szans z N4, a tu proszę!

A w pierwszej czwórce po dzisiejszym etapie są trzy S1600! :shock:

Ale się porobiło, a jeszcze niedawno twierdzono, że na naszych OS’ach S1600 nie ma szans z N4, a tu proszę!

Faktycznie - jak się popatrzy na udział czterołapów w czołówce, to się naprawdę można mocno zdziwić :shock:

ma..ale tylko na tych..niestety większość odcinków u nas to "asfaltowe szutry"

A no niekoniecznie. Przecież na Elmocie, gdzie w dodatku lało jak diabli (był moment, że nawet śnieg z deszczem padał – byłem, sam widziałem!) to Grzyb i Pelikan po OSie wygrali, a Junior i Frycz kilka razy byli drudzy. No i na koniec Grzyb też był drugi.

A w mistrzostwach świata to i na szutrach już wygrywają. W Grecji przed pierwszą enką było 5 S1600!

no właśnie"po OSie"..a tych było kilka..a Grzyb jest crazy..dlatego jest drugi..czasem jak patrze jak jedzie to myśle że mu wycieli instynkt samozachowawczy :wink:

a w MŚ..to inne S1600 i inni kierowcy..naszym troche brak kasy na takie auta, taki cykl i tyle km treningowych :(

No może trochę tak, ale zawsze patrząc jak ten Ignis Grzyba fruwa po całej drodze, to od razu przypomina mi się jazda ś.p. Janusza w Megance, wtedy też patrząc miało się wrażenie, że to niemożliwe by utrzymał się na czarnym. Od tamtego czasu, moim zdaniem Grzyb jest pierwszym, który tak ośką jeździ.

Jasne, że MŚ to inna bajka, niemniej daje do myślenia o potencjale tych samochodów.

zgadza się..Janusz to niesamowity talent a tamten maxi to było coś..a Grzybek też wie do czego ma to auto..i potrafi nim jechać..choć ostatni odcinek teraz jechał na awaryjkach i zarobił naście minut straty i kare :?

pierwszy etap za nami:

1 Frycz / Wodniak

Fiat Punto S1600 .0

2 Sołowow / Baran

Mitsubishi EVO VIII N

3 Pelikański / Dymurski

Peugeot 206 S1600 A

Ciekawe czy ktoś w typowaniach w konkursie chociaż zbliżył się do tego ustawiania?

Ale dla mnie wielkim plusem jest pozycja Pelikana! Po ostatnich niepowodzeniach, wreszcie jest szansa na dobry wynik!

Szkoda Kuzaja i to bardzo...a taka mialem nadzieje, ze bedzie chociaz w pierwszej trojce na mecie, aby dogonil Bebenka w klasyfikacji generalnej...chociaz nie wszystko stracone....mysle, ze na szutrowym Wawskim powinien sie odegrac...i bedzie jak za dawnych lat, ze Mistrza Polski poznany w ostatniej eliminacji...

Heh, widzielisce w piatkowej relacji na ES jak Solberg "otarl" sie o drzewka... Takie oczy mialem jak to zobaczylem :shock: no i nie obeszlo sie bez laciny....Teraz musi pilnowac czwartej pozycji, bo Hirvonen tuz za nim :!:

W ogole Finlandia to super rajd. Te trasy jakby specjalne zostaly stworzone do rajdowania.

Bylem na jednym OSie pierwszego Etapu :)

RAjd co roku zbieraz zniwo, zazwyczaj polowa aut nie dojezdza do mety... Kuzaj startowal tu chyba 4 razy, a do mety dojechal raz... Szkoda Grzyba, u siebie pasowalo wygrac...

Lubiak z Wisławskim tez niezle wydzwonili...

Zapraszamy za rok 8)