Jump to content

GAZ w TURBO

Tomany22
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich !! Mam takie pytanie do posiadaczy S-TURBO drugiej generacji z instalacją gazową . Jestem posiadaczem Forka jedynki wolnossaka z instalacją SGI i jestem bardzo zadowolony - nie odczówam żadnej różnicy w mocy ale za to w kieszeni tak . I Zaczynam powoli się rozglądać za S -Turbo drugiej generacjii , jak to lata na gazie ?? Czy macie jakieś problemy z turbiną , czy odradzacie? , czy jesteście za ?? POZDRAWIAM !!

Witam wszystkich !! Mam takie pytanie do posiadaczy S-TURBO drugiej generacji z instalacją gazową . Jestem posiadaczem Forka jedynki wolnossaka z instalacją SGI i jestem bardzo zadowolony - nie odczówam żadnej różnicy w mocy ale za to w kieszeni tak . I Zaczynam powoli się rozglądać za S -Turbo drugiej generacjii , jak to lata na gazie ?? Czy macie jakieś problemy z turbiną , czy odradzacie? , czy jesteście za ?? POZDRAWIAM !!

A to my będziemy jeździć tym autem? Inne decyzje też mamy za ciebie podejmować? To ja ci podam kolejny problem pod głosowanie: przejrzeć archiwum czy nie przejrzeć.

Tomany22 napisał(a):

A to my będziemy jeździć tym autem? Inne decyzje też mamy za ciebie podejmować? To ja ci podam kolejny problem pod głosowanie: przejrzeć archiwum czy nie przejrzeć.

Boombastic, ale o co Ci chodzi? Facet zadał normalne pytanie, a to że powtórzył pytanie zadawane na forum tysiące razy to inna sprawa. Tomany22, przejrzyj dokładnie forum , FAQ, skorzystaj z wyszukiwarki. Temat o LPG jest i tam znajdziesz najwięcej info.

Boombastic, ale o co Ci chodzi? Facet zadał normalne pytanie, a to że powtórzył pytanie zadawane na forum tysiące razy to inna sprawa.

No właśnie sam odpowiedziałeś i pewnie znasz ten temat z tego forum i z wielu innych podobnych. Tysiące zwolenników, tysiące przeciwników, miliony opinii. Nic tylko czytać i zadawać konkretne pytania. To tak jak ostanio padły pytania czy kupić Legacy czy Forestera bez podania oczekiwań i niech forum przekona do zakupu.

Dobra, może trochę przesadziłem w reakcji w tym temacie. Przepraszam.