Skocz do zawartości

GAZ w TURBO


Tomany22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !! Mam takie pytanie do posiadaczy S-TURBO drugiej generacji z instalacją gazową . Jestem posiadaczem Forka jedynki wolnossaka z instalacją SGI i jestem bardzo zadowolony - nie odczówam żadnej różnicy w mocy ale za to w kieszeni tak . I Zaczynam powoli się rozglądać za S -Turbo drugiej generacjii , jak to lata na gazie ?? Czy macie jakieś problemy z turbiną , czy odradzacie? , czy jesteście za ?? POZDRAWIAM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !! Mam takie pytanie do posiadaczy S-TURBO drugiej generacji z instalacją gazową . Jestem posiadaczem Forka jedynki wolnossaka z instalacją SGI i jestem bardzo zadowolony - nie odczówam żadnej różnicy w mocy ale za to w kieszeni tak . I Zaczynam powoli się rozglądać za S -Turbo drugiej generacjii , jak to lata na gazie ?? Czy macie jakieś problemy z turbiną , czy odradzacie? , czy jesteście za ?? POZDRAWIAM !!

 

A to my będziemy jeździć tym autem? Inne decyzje też mamy za ciebie podejmować? To ja ci podam kolejny problem pod głosowanie: przejrzeć archiwum czy nie przejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomany22 napisał(a):

Witam wszystkich !! Mam takie pytanie do posiadaczy S-TURBO drugiej generacji z instalacją gazową . Jestem posiadaczem Forka jedynki wolnossaka z instalacją SGI i jestem bardzo zadowolony - nie odczówam żadnej różnicy w mocy ale za to w kieszeni tak . I Zaczynam powoli się rozglądać za S -Turbo drugiej generacjii , jak to lata na gazie ?? Czy macie jakieś problemy z turbiną , czy odradzacie? , czy jesteście za ?? POZDRAWIAM !!

 

 

A to my będziemy jeździć tym autem? Inne decyzje też mamy za ciebie podejmować? To ja ci podam kolejny problem pod głosowanie: przejrzeć archiwum czy nie przejrzeć.

Boombastic, ale o co Ci chodzi? Facet zadał normalne pytanie, a to że powtórzył pytanie zadawane na forum tysiące razy to inna sprawa. Tomany22, przejrzyj dokładnie forum , FAQ, skorzystaj z wyszukiwarki. Temat o LPG jest i tam znajdziesz najwięcej info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boombastic, ale o co Ci chodzi? Facet zadał normalne pytanie, a to że powtórzył pytanie zadawane na forum tysiące razy to inna sprawa.

 

No właśnie sam odpowiedziałeś i pewnie znasz ten temat z tego forum i z wielu innych podobnych. Tysiące zwolenników, tysiące przeciwników, miliony opinii. Nic tylko czytać i zadawać konkretne pytania. To tak jak ostanio padły pytania czy kupić Legacy czy Forestera bez podania oczekiwań i niech forum przekona do zakupu.

 

Dobra, może trochę przesadziłem w reakcji w tym temacie. Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwy wątek jest tutaj:

viewtopic.php?f=26&t=102284&view=unread#unread

 

Właściwą osobą do kontaktu jest jako.

 

Ja mam takiego Forka S-Turbo MY2001, z instalacją od jako, i jego historia (w tym pomiary mocy i spalanie) widoczna jest w moim podpisie.

 

Jednym słowem: polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...