Skocz do zawartości

-- TJS -- 13 WRZEŚNIA (pon) Tor Kielce (trening/pojeżdż) -


waszka

Rekomendowane odpowiedzi

Fit to żaden gosć specjalny... :evil:

Chce poprostu przejechać sie z godzine przed oesem na torze,a kolega Grzesiu był niedawno na FJS i teraz wyraził zgode :shock: :mrgreen: ,ze moge odrdzewieć :mrgreen: przez chwile w poniedziałek u niego,więc korzystam z tej opcji.

To wszystko. 8)

 

PS.Fajny skład na treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista zamknięta. Osoby,które się nie wpisały a chcą przyjechać proszę o PW.

 

INFO dla wszystkich :

 

Pamiętajcie,że jest to spotkanie pasjonatów upalania :mrgreen: a nie zawody sportowe,z napinaniem się na wyniki.

Ja zadbam o to,aby każdy w miarę możliwości pojeździł,aby próby były na swoim miejscu i oczywiście o bezpieczeństwo.Wy zadbajcie o fajny - luźny klimat.

Podzielimy się na 2 grupy : początkujących i zaawansowanych.

Osoby zaawansowane to te,które startują w zawodach,uczestniczą w treningach TJS i innych,znają tor i są obeznane w temacie,więc będą mogły jeździć za sobą w małych odstępach.Będą puszczani częściej niż początkujący ale nie będą stwarzali zagrożenia itp.Osoby początkujące to te,które są na torze pierwszy raz lub chcące się czegoś dowiedzieć o technice jazdy oraz inni,którzy zadeklarują chęć bycia w tej grupie.Będą puszczane w większych - bezpiecznych odstępach.

Jeśli czas nam pozwoli to po przerwie zrobimy czasówki.Trasa będzie zapętlona,więc powinno to wszystko płynnie iść mimo sporej ilości aut.Pogoda zapowiada się ok,więc powinno być fajnie.W razie czego walcie do mnie prosto z mostu,bo "lepsza praca każdego to poprawa warunków dla wszystkich" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No grubo było - poziom jak na mnie bardzo wysoki, więc było co pooglądać.

 

Dobrze że miejsce dla nas, "maluczkich" też się znalazło :D

 

waszka, Pełna profeska w organizacji i pewnie dzięki temu udało się ogarnąć takie tłumy

 

Kwapcio23, Niezły teaser - nawet mój obdarciuch sie wkręcił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie wyglądało to Subaru z celownikiem, i jeszcze ile okrążenia zrobił z nim :D

Co do fotek - nie mam pytań: klasa! 8)

 

-- Śr wrz 15, 2010 12:35 pm --

 

http://picasaweb.google.pl/michalkwapis ... 5814537602 - dobry moment wyłapałeś - jakby pozowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amatorski filmik :

 

fitnes dobierasz kolor koszulki do auta czy na odwrot? :)

 

czysty przypadek...nawet o tym nie myślałem...dziękuje ,ze mogłem zobaczyć jak kalecze....potem jak troszkę przejechałem już było lepiej....szkoda ,ze nie ma na filmie....Killerowóz miazdzy !

i chłopaki super jezdzą...

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...