Jump to content

Mam dziwny stan oleju

qba30
 Share

Recommended Posts

to znaczy na bagnecie(bagnet prawidłowo wprowadzany) stan pokazuję w połowie tj.między literkami a z drugiej strony jak odwracam pokazuje że jest sporo więcej i teraz mam zgryz bo nie wiem czy dolewać czy jest full bo jak doleję do górnej literki to po drugiej stronie bagnetu będę miał bardzo wysoko a boję się żeby nie przelać.

Dodam że chodzi o silnik 2.5T.

to znaczy na bagnecie(bagnet prawidłowo wprowadzany) stan pokazuję w połowie tj.między literkami a z drugiej strony jak odwracam pokazuje że jest sporo więcej i teraz mam zgryz bo nie wiem czy dolewać czy jest full bo jak doleję do górnej literki to po drugiej stronie bagnetu będę miał bardzo wysoko a boję się żeby nie przelać.

Dodam że chodzi o silnik 2.5T.

nie przejmuj sie, z drugiej strony zawsze inaczej wychodzi, jak jest po stronie z literkami w normie to OK :)

zresztą, skoro jest w połowie, w zasadzie w ogóle nie ma sensu dolewać (chyba że jakaś dłuższa trasa itp.)

dzięki Panowie,pomuki bym wam dodał ale gdzieś znikneły

pewnie dlatego że oryginalnie otworzyłeś wątek w ogólnym, gdzie nie ma pomuków :wink:

grunt że udało się coś podpowiedzieć, akurat nie należę do forumowych łowców pomuków więc nie będę rozpaczał :mrgreen: