Jump to content

Verva Street Racing

Recommended Posts

Byłem widziałem subaraki. Tylko co to za forek jest ten zaspawany? Coś gdzieś o nim

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

• Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kilka fotek jeszcze się znajdzie.......   Wszystkie przekażemy Jurkowi, a właśnie.... @szubaru, Jurku... podaj mi maila to wyślę Ci wszystkie zdjęcia. Są one autorstwa Krzyśka i mojego..... można nimi

Verva 2018 odbędzie się w najbliższą sobotę w Krakowie ul. Stanisława Lema, Park Lotników Polskich, Arena Kraków od godz 13.00, wstęp wolny. zapraszam do odwiedzenia kilku forumowych Subaru   

Posted Images

• 1 year later...

Verva 2017 odbędzie się w najbliższą sobotę w Płocku na stadionie Wisły od godz 13.00, wstęp wolny.

zapraszam do odwiedzenia kilku forumowych Subaru :)

No ładnie! i zdjęcie sobie po kryjomu beze mnie zrobiliście!! !! !! 

skandal... ale wybaczam ;) 

Bardzo fajnie było, jesteście super Panowie ;) miło mi było z Wami spędzić dzień

SOpEL sorki, zagubiłeś się gdzieś :( pomiędzy hostessami ;)  trzeba jakiś fotoshop zrobić !

bardzo dziękuję forumowiczom: kowal, woyt, SOpEL, harvester, marcinwrxsti, Lososs za czas poświęcony na udział w Vervie 2017 :)

Flipper za udostępnienie materiałów Subaru, :) po raz pierwszy mieliśmy oficjalne logo :)  

• 10 months later...

Verva 2018 odbędzie się w najbliższą sobotę w Krakowie ul. Stanisława Lema, Park Lotników Polskich, Arena Kraków od godz 13.00, wstęp wolny.

zapraszam do odwiedzenia kilku forumowych Subaru :)

20180908_122147.jpg

20180908_121703.jpg

• Upvote 2
21 godzin temu, Pan Dziedzic napisał:

Więcej fot i wideło bym chciał :D

Kilka fotek jeszcze się znajdzie....... ;)  Wszystkie przekażemy Jurkowi, a właśnie.... @szubaru, Jurku... podaj mi maila to wyślę Ci wszystkie zdjęcia. Są one autorstwa Krzyśka i mojego..... można nimi dowolnie dysponować,  przekazujemy prawa autorskie :D

Poniżej część z subarowych fotek:

_DSC0004.JPG

_DSC0005.JPG

_DSC0126.JPG

_DSC0129.JPG

_DSC0134.JPG

_DSC0140.JPG

_DSC0142.JPG

_DSC0148.JPG

_DSC0161.JPG

_DSC0162.JPG

_DSC0166.JPG

• Thanks 1
  • Upvote 3
  • 11 months later...

Verva 2019 odbędzie się w Gdyni w sobotę w godz. 12-19.00 oraz w niedzielę w godz. 10-17.00, wstęp wolny.

Zapraszam do odwiedzenia kilku forumowych Subaru, które będą wystawione na Bulwarze Nadmorskim :)

• Upvote 1
10 godzin temu, szubaru napisał:

Verva 2019 odbędzie się w Gdyni w sobotę w godz. 12-19.00 oraz w niedzielę w godz. 10-17.00, wstęp wolny.

Zapraszam do odwiedzenia kilku forumowych Subaru, które będą wystawione na Bulwarze Nadmorskim :)

Zgadza się zapraszamy :)

46 minut temu, lukasdraz napisał:

Ile w tym prawdy, że Russela ani Williamsa nie będzie w Gdyni a Robert będzie jeździł starym bolidem Lotusa? 

Z tym pierwszym - byłoby to możliwe i rozsądne biorąc pod uwagę to co dzieje się w polskim internecie (m.in. w tym wątku). Co do drugiego - nierealne. Taka rzecz jest na pewno elementem umowy z Orlenem, i nawet gdyby Robert odchodził gdzie indziej i byłoby to wiadome, to i tak by przyjechali.

31 minut temu, przymar napisał:

Z tym pierwszym - byłoby to możliwe i rozsądne biorąc pod uwagę to co dzieje się w polskim internecie (m.in. w tym wątku). Co do drugiego - nierealne. Taka rzecz jest na pewno elementem umowy z Orlenem, i nawet gdyby Robert odchodził gdzie indziej i byłoby to wiadome, to i tak by przyjechali.

Potwierdziło się. Są już fotki bolidu Lotusa z 2013 w oklejeniu Orlenu. Niezle Williams ich wystawił. Profesjonaliści w każdym calu.

7 minut temu, lukasdraz napisał:

Potwierdziło się. Są już fotki bolidu Lotusa z 2013 w oklejeniu Orlenu. Niezle Williams ich wystawił. Profesjonaliści w każdym calu.

:blink:

Nieźle Orlen wynegocjował swoją promocyjną, główną imprezę. 

Więcej będzie teraz głosów niesmak, niż, jak było w założeniu, krzykow wow. 

:mellow: