Skocz do zawartości

Verva Street Racing


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

Niby 70 żł to nie jakaś wielka kwota ale czy warto?

 

Imprezę znowu organizuje agencja LIve - więc będzie taka samo poruta jak rok temu :evil:

 

Po tym co widzialem w poprzednim roku i wywaleniu kasy na bilety - to nie wybieram sie - nuda na maksa (oprocz Farfusa :))

 

W tym roku wstep wolny - to bedzie masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku wstep wolny - to bedzie masakra

 

 

W zeszłym roku też był wstęp wolny. Tylko trybuny były płatne i to sporo, coś o tym wiem :twisted::mrgreen:

 

 

Szału może po tej imprezie nie można się spodziewać, ale tak jak pisze szubaru, jest to nie częsta okazja zobaczyć fajne wozy, więc może się wybiorę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jedyna okazja żeby zobaczyć w centrum miasta szybkie samochody i ładne hostessy :P

 

 

Chyba dawno nie byles w Centrum w okolicach Domow Centrum po nocy... Marszalkowska to jak tor wyscigowy, czesciej zobaczysz pedzaca Carrere czy Ferrari niz nocnego Ikarusa. Motocyklisci co chwila do odcinki jak w moto gp, nie wiadomo gdzie i na co patrzec :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

może ja będę ;) zastanawiam się jeszcze czy jest sens żeby ojciec mnie wiózł a się okaże że lipa i ciasno i będziemy zaraz wracać;p Tutaj będzie pewnie jeszcze gorzej niż na zawodach DMP w Płocku co też był wstęp za free (trybuny tez) to nie mozna bylo wyjsc po jedzenie bo zaraz wszystko zajete bylo nawet przy barierkach nie mozna bylo stac bo ludu tyle ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...