Jump to content

może jakiś supersprint dla forka 2.5Turbo

qba30
 Share

Recommended Posts

A może dacie posłuchać jak to śpiewa?

SS jest bardzo miły dla ucha, w środku nie przeszkadza, podobnie jak Hayward&Scott oraz Prodrive.

Na zewnątrz pięknie bulgoczą ale nie zagłuszają przechodniom myśli :D

Co prawda nie mam 2,5 XT, tylko starego S-turbo, ale mam kompletny wydech SS i nie uważam, żeby był za głośny.

Nawet może trochę za cichy :twisted:

Bulgocze ładnie, a nawet w długich trasach nie jest męczący.

Podobnie jak anakinsky, mam el-tec'a.

Stosunkowo cichy - wpiszcie w youtubie "Subaru Forester Sound" czy cos takiego.

Krótki filmik, w zasadzie wrzucony dla własnego widzimisie, żebym wreszcie wiedział jak to gada z perspektywy osoby trzeciej :)

Jest i filmik ;)

qba30 jakiego masz Forestera? Classic, czy New Age jak to niektórzy okreslają? Jesli tego drugiego to jestem gorąco zainteresowany współpracą w poszukiwaniach jakiegoś sensownego wydechu. Koledzy powyżej opisują niestety tylko Classica. Tu temat łatwiejszy bo puszka jedna i temat lepiej rozkminiony przez producentów.

No to ustaliliśmy :mrgreen: Mój krótki research wygląda następująco: Oficjalnie Subaru oferuje końcowe tłumiki "boxer sound" z Imprezy WRX sedana. Kosztują worek kasy a efekt słaby. Supersprint przynajmniej na stronie internetowej nie ma tłumików do SF > 2008. Hayward&Scott za to ma. Ma też polskie przedstawicielstwo, jeden z dealerów Subaru jest ich partnerem czy jak to nazwać. Jest więc nadzieja na utrzymanie gwarancji. Pewnie pójdę w tym kierunku jak tylko wrócę z wakacji. Pisałem także kiedyś z kimś kto wyspawał sobie tłumiki. Koszt zdecydowanie mniejszy, a efekt ponoć niezły.

• 2 weeks later...

jeszcze ja jeszcze :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

jezdze Forkiem 2,5xt my04 i chcialbym zmienic wydech bo seria jest troche nudna, zastanawiam sie czy zmieniac calosc (orginalny zaczyna juz lekko rdzewiec) czy tylko backbox.

jako ze lubie sluchac rad bardziej doswiadczonych prosze o polecenie czegos co bedzie fajnie gadalo, przy okazji za bardzo nie zagluszajac mysli przechodniom :D:D:D

co do kosztow to chcialbym aby nie zabilo mnie to cenowo-moze ktos ma cos do sprzedania i ew pomocy w montazu???

nie wiem czy to prawda ale chyba cos mozna dobrac z imprezy wrx po lekkich przerobkach.

bede wdzieczny za pomoc.

piotruś,

Dzięki serdeczne. BOV jest Blitza. Model: Super Sound

Udało mi sie kupic tygodniowa używke na allegro za 500 zł swego czasu.

Co ciekawe, Pan, który go sprzedawał (właściciel WRXa kombi) - twierdził, że dla niego za głośny.

Ja w lodówce co chwile woże psa i on mi o jakiejś nadmiernej głośności nie wspominał ;)

Nooo...może czasami widac, że wydech mu sie troche nie podoba, ale faktem faktem, że bagażnik to pucha rezonansowa, wiec zdarza sie, że ma tam ciut głośno :)

\Wybaczcie częściowy brak polskich znaków.