Skocz do zawartości

Stukanie przy szybszym puszczeniu sprzęgła


Dartmoor

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Tydzień temy stałem się szczęśliwym posiadaczem Białej Subarki STi 2006 wersji USA. Pierwsze moje pytanko to jaka jest żarówka w tej małej pomaranczowej obrysoweczce na rogach swiatel z przodu? A drugie to to że przy szybszym puszczeniu sprzegla i szarpnięciu słychać stuknięcie w okolicach tylnego lewego koła, tak ma być czy coś jest nie tak? Bo zaczynam wpadać w paranoje przez ten samochod. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Tydzień temy stałem się szczęśliwym posiadaczem Białej Subarki STi 2006 wersji USA. Pierwsze moje pytanko to jaka jest żarówka w tej małej pomaranczowej obrysoweczce na rogach swiatel z przodu? A drugie to to że przy szybszym puszczeniu sprzegla i szarpnięciu słychać stuknięcie w okolicach tylnego lewego koła, tak ma być czy coś jest nie tak? Bo zaczynam wpadać w paranoje przez ten samochod. :P

 

Mocowanie dyfra tak stuka. Miałem podobne objawy w GTku - wymieniłem, spokój. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był w serwisie powiedzieli że nie licząc klocków z tyłu jest wszystko jak ma byc. Jutro jeszcze podjade do kumpla na kanał wydech poprawie bo to jednak to, blacha z podłogi opadła i to tak wali. A i jeszcze pytanko. Da rade coś wyciągnąć z seryjnego wydechu żeby mu troche basiku dodac przy tym nie regulowac na nowo silnika? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głośności to tak żeby basił i żeby było słychac potencjał silnika ale tez nie tak zeby policja sie mna przez to interesowała ;) tak na pograniczu tego :P a wydać to mysle moze do 500zl? z tego co widzialem na allegro to sporo jak za koncowke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...