Skocz do zawartości

ORNETA - szkolenie z AcceLeration


kropkowicz

Rekomendowane odpowiedzi

SRTC dla wszystkich

 

aż wstyd przyznać ale ja umiem szybko jechać tylko na wprost. :oops:

 

Mam nadzieję, że szkolenia za AL-em nauczą mnie czegoś więcej.

 

grubo ponad 200kkm na karku a dalej uważam się za mocno średniego kierowcę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 376
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chodzi o mnie, to mógłbym bez problemu dorzucić to 20zł za brakującą osobę, jeśli byłaby taka opcja.

 

Pewnie, że można tak zrobić...można też dopłacić po 60zł jeśli będzie brakowało więcej uczestników :| - tylko, myślę sobie, że moglibyśmy nic nie dopłacać, a może ekipa zebrałaby się większa i koszty spadłyby, gdyby jednak skorzystano w porę z mojej sugestii dotyczącej SRT...nie jestem w stanie pojąć takiego nastawienia... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SRTC dla wszystkich

 

aż wstyd przyznać ale ja umiem szybko jechać tylko na wprost. :oops:

 

Mam nadzieję, że szkolenia za AL-em nauczą mnie czegoś więcej.

 

grubo ponad 200kkm na karku a dalej uważam się za mocno średniego kierowcę :oops:

 

 

AdaSch, wszyscy jesteśmy amatorami, wielu z nas dopiero zaczyna jeździć, wszyscy się uczymy i przy okazji bawimy. Lepsi uczą słabszych, itd. Nie ma tu żadnej dyskryminacji. Jest podział na grupy i można się sprawdzić na tle innych we własnym przedziale aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby jednak skorzystano w porę z mojej sugestii dotyczącej SRT...nie jestem w stanie pojąć takiego nastawienia... :x
Też tego nie rozumiem ale jak widać było po wymianie zdań powyżej o SRT panuje ogólne złe zdanie w otaczających kręgach. Mówi się o SRT że tu tylko liczą się ludzie z kasą, super fury, wyścig szczurów, itd. Że prostaki, cwaniaki, bananowe dzieciaki...ja powiem tak: też tak słyszałem i cały czas słyszę, też tak myślałem ale przyjechałem kiedyś na spot i zostałem i już tak nie myślę...dziś mam w SRT kilku przyjaciół, wielu kolegów i koleżanek, wspólnie jeździmy, uczymy się, bawimy...po kilku latach spędzonych z SRT mogę powiedzieć że nie żałuję. Do SRT należy sporo ludzi i są różni jak wszędzie - z każdym przyjaźnić się nie trzeba ale każdy znajdzie tu coś i kogoś w swoim guście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się o SRT że tu tylko liczą się ludzie z kasą, super fury, wyścig szczurów, itd. Że prostaki, cwaniaki, bananowe dzieciaki

 

ciekawy opis, pierwsze słyszę. z tego co obserwuję srt faktycznie tak to może wyglądać.

chyba pasuje "Jaka jest różnica między kliką a kolektywem? ...." :lol:

(proszę nie bić to nie _atak_ na nikogo)

 

a jak ktoś chce kogoś zaprosić spoza forum to czemu nie - patrz mzy. nikt nie będzie pytać czy są z srt czy h3m, z kropki czy kreski....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby spoza forum bardzo mile widziane :)

Ja osobiście pozostaje przy forum bo właśnie takie miało być to szkolenie ale na przyszłość będę wiedział że nie na forum tylko rzecz polega .

najbardziej zabolało mnie to że wszyscy tacy zdeklarowani byli a teraz ..... mam tylko nadzieje że do 22.09 będzie te 15 - 16 osób i będziemy się dobrze bawić jak to zwykle bywa na szkoleniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, skończmy już przepychanki słowne :) Można było zarzucić info na SRT, fakt. Gdybym to wymyślił, to bym tak zrobił. A tak tylko wymyśliłem, żeby olsztyniaków poinformować w ich wątku (z mizernym skutkiem zresztą, poza paroma uwagami Elka :| ), bo blisko mają. Mam nadzieję, że skład się uda jeszcze zebrać. Jeśli nie, to będzie jasny znak, że u nas się żadne szkolenia nie odbywają, bo po prostu nie ma na nie popytu mimo, że nam mogłoby się wydawać inaczej... Przyjdzie jechać przez pół kraju na oficjalne szkolenie, albo szkolić się "w boju" na STRC czy w Rallylandzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się o SRT że tu tylko liczą się ludzie z kasą, super fury, wyścig szczurów, itd. Że prostaki, cwaniaki, bananowe dzieciaki

 

ciekawy opis, pierwsze słyszę. z tego co obserwuję srt faktycznie tak to może wyglądać.

chyba pasuje "Jaka jest różnica między kliką a kolektywem? ...." :lol:

(proszę nie bić to nie _atak_ na nikogo)

W sumie to nic na siłę.

 

a jak ktoś chce kogoś zaprosić spoza forum to czemu nie - patrz mzy. nikt nie będzie pytać czy są z srt czy h3m, z kropki czy kreski....
I o to mniej więcej chodzi ale coraz mniej w to wierzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...