Skocz do zawartości

ORNETA - szkolenie z AcceLeration


kropkowicz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 376
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może warto wrzucić informację na forum SRT... :?:
a dla nich to nie potwarz szkolić się ? :lol:

 

Kropkowicz czemu nie wpadłeś na żadną rundę SRTC pokazać nam jaki jesteś zajebisty? Mam nadzieję że za kółkiem też jesteś taki mocny jak w gadce i chętnie podpatrzymy Twoją technikę, nauczymy się czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto wrzucić informację na forum SRT... :?:
a dla nich to nie potwarz szkolić się ? :lol:

 

Kropkowicz czemu nie wpadłeś na żadną rundę SRTC pokazać nam jaki jesteś zajebisty? Mam nadzieję że za kółkiem też jesteś taki mocny jak w gadce i chętnie podpatrzymy Twoją technikę, nauczymy się czegoś nowego.

 

a kto ci powiedział, że jestem zajebisty (w jeżdżeniu samochodem na rundach srt) ? ja wybieram się na Iwszy stopień i nie zagrażam twojej pozycji w 'stadzie' :D

i co cię skłoniło do tak miłego i bezpośredniego występu w tym wątku ?

jak chcesz to się wpisuj ale po co pyskówki urządzać w całkiem do czego innego służącym temacie. (retoryczne)

 

tyle pytań na raz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz, skłoniło mnie to że bez powodu atakujesz grupę ludzi, której nie znasz a sam niczego więcej nie reprezentujesz...warto spojrzeć najpierw w lustro zanim się zacznie kogokolwiek oceniać. Niektórzy ludzie w SRT mają za sobą wiele szkoleń i są bardzo zaawansowani w technikach jazdy, jeżdżą od lat i wiele się można od nich nauczyć ale skąd ty możesz o tym wiedzieć bo lepiej jest kogoś obrażać bez powodu.

 

A co do "stada" jak się o klubie SRT wyraziłeś to patrząc na Twój avatar domyślam się skąd te skojarzenia, szczerze współczuję i teraz rozumiem skąd ta złośliwość i nieokrzesanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz, skłoniło mnie to że bez powodu atakujesz grupę ludzi, której nie znasz a sam niczego więcej nie reprezentujesz...warto spojrzeć najpierw w lustro zanim się zacznie kogokolwiek oceniać. Niektórzy ludzie w SRT mają za sobą wiele szkoleń i są bardzo zaawansowani w technikach jazdy, jeżdżą od lat i wiele się można od nich nauczyć ale skąd ty możesz o tym wiedzieć bo lepiej jest kogoś obrażać bez powodu.

 

A co do "stada" jak się o klubie SRT wyraziłeś to patrząc na Twój avatar domyślam się skąd te skojarzenia, szczerze współczuję i teraz rozumiem skąd ta złośliwość i nieokrzesanie :lol:

 

zrobiło się bardzo osobiście :lol:

jak coś jeszcze masz to pisz na PW bo to chyba ja cię osobiście drażnię a nie wszyscy czytelnicy

 

-----------------------

 

oho, jeszcze można się wpisywać. Może to i dobry pomysł wystawić coś na SRT :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz, kompletnie nic osobistego..wogóle Cię nie znam a Ty bez powodu atakujesz grupę ludzi, kolegów, krytykujesz nas, teraz nazwałeś klub SRT "stadem"...o co Ci chodzi? :roll: Chcesz pojeździć w fajnej atmosferze, nauczyć się czegoś to zapraszamy ale wydaje mi się, że obrażanie nas na wstępie i to we własnym temacie jest trochę nie na miejscu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz, skłoniło mnie to że bez powodu atakujesz grupę ludzi, której nie znasz a sam niczego więcej nie reprezentujesz...warto spojrzeć najpierw w lustro zanim się zacznie kogokolwiek oceniać. Niektórzy ludzie w SRT mają za sobą wiele szkoleń i są bardzo zaawansowani w technikach jazdy, jeżdżą od lat i wiele się można od nich nauczyć ale skąd ty możesz o tym wiedzieć bo lepiej jest kogoś obrażać bez powodu.

 

A co do "stada" jak się o klubie SRT wyraziłeś to patrząc na Twój avatar domyślam się skąd te skojarzenia, szczerze współczuję i teraz rozumiem skąd ta złośliwość i nieokrzesanie :lol:

 

zrobiło się bardzo osobiście :lol:

jak coś jeszcze masz to pisz na PW bo to chyba ja cię osobiście drażnię a nie wszyscy czytelnicy

 

-----------------------

 

oho, jeszcze można się wpisywać. Może to i dobry pomysł wystawić coś na SRT :idea:

 

Niestety zawsze tak jest ehh mnóstwo chętnych , tygodnie załatwiania a i tak totalna olewka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumple wpłacali się?

tzd podobno nie jest zainteresowany i dopisanie go do listy było nadinterpretacją wypowiedzi: "Nie znając terminu trudno mi się zadeklarować, generalnie jestem na tak "

Mike'a nigdy nie widziałem...

 

kolega jpol nie odebrał PW ode mnie od 10ciu dni. nie wiem co u niego słychać, nie pisał tu od 12 sierpnia...

 

Mateo i Primi mogiliby się zdecydować na tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pana Kruka też, a co.

 

A co ja jakiś wyjątkowy jestem że i "a co" i "Pan"? :D Za zaproszenie dziękuję ale termin niestety nie pasuje. Rewanżuję się także zaproszeniem na edycje SRTC dla wszystkich i dla Pana Kropkowicza też :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...