Skocz do zawartości

ORNETA - szkolenie z AcceLeration


kropkowicz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 376
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. czy ta "zaliczka" to zaliczka czy zadatek?

2. ile czasu trwa szkolenie?

3. będzie obiadek?

4. ilu będzie instruktorów, czyli jeden instruktor przypada na ilu kursantów?

1. jest to zaliczka która oczywiście zostanie oddana jeśli szkolenie zostanie odwołane z jakiegoś powodu .

2.szkolenie rozpoczyna się o godzinie 10 a kończy około godziny 17 w porywach do 18.

3.Catering jest do załatwienia za około 30 zł / osobę. Do cateringu musi być zrobiona nowa lista na forum

4. Będzie czterech instruktorów po 2 na grupę .

 

-- Pn wrz 06, 2010 12:33 pm --

 

:idea:Lista osób które wpłaciły zaliczkę :idea:

 

1.Młody

2...

3.......

4..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej ehh ja zrobiłem wszystko co w mojej mocy. Drążyłem temat z władzami ornety, agencjami rolnymi i udało mi sie wszystko załatwić choć ciężko było. Myślałem że wszyscy chcą tego szkolenia.

Jeśli szkolenie okaże się niewypałem to już coś ciekawego wymyślimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwoliłem sobie przypomnieć osobom, które trafiły na listę, o tym szkoleniu :D

 

-- 10 wrz 2010, o 19:41 --

 

heh, jak się okazuje jeśli damy termin do 20stego to przynajmniej niektórzy skorzystają z możliwości wpłacenia na ostatnią chwilę :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze,

 

u mnie jest niezły "syf" w harmonogramie - (szkolenia i wdrażanie nowego systemu w soboty)

ponieważ 18 jest następne szkolenie to się dowiem w poniedziałek czy na pewno 25 będze "wolny"

 

i jeżeli tak to leci przelew :D

 

p.s.

czy mam założyć swoje stare opony 4 i 5 mm bieżnika? czy opony nie powinny zdechnąć na szkoleniu :oops:

 

Pozdrawiam

 

-- 12 wrz 2010, 22:57 --

 

jutro leci przelew :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darko wyraźnie nie chce odpowiedzi ode mnie :shock: , jednak dla pozostałych mogę powiedzieć, że opony nie dostają aż tak po d* na tej nawierzchni.

Podkreślam, jak ktoś będzie się starał to zniszczy, ale nie w trakcie normalnego szkolenia - to nie drift i nie zabawa w Bena Klocka czy jak mu tam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darko wyraźnie nie chce odpowiedzi ode mnie :shock: , jednak dla pozostałych mogę powiedzieć, że opony nie dostają aż tak po d* na tej nawierzchni.

Podkreślam, jak ktoś będzie się starał to zniszczy, ale nie w trakcie normalnego szkolenia - to nie drift i nie zabawa w Bena Klocka czy jak mu tam :lol:

 

Nie wiem skąd to wnioskujesz :| ALE rozumiem, że byłeś tam, jeździłeś w podobnych warunkach i wiesz jakie będą efekty. Nie ma zatem problemu - wierzę Ci na słowo i "jak coś" to wiesz, do kogo przyjdę z "reklamacją" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie wesoło.

W to nie wątpimy :mrgreen:

 

- teraz proszę slalom.

- ale ale, nie poniszczą się opony??!!

Szczególnie jeśli zamierzasz tego typu konwersacje przeprowadzać z instruktorami - pewnie będą w jeszcze lepszym humorze :lol:

 

A z innej beczki...

heh, jak się okazuje jeśli damy termin do 20stego to przynajmniej niektórzy skorzystają z możliwości wpłacenia na ostatnią chwilę

Dla mnie wydaje się to oczywiste...chociaż zdaję sobie sprawę, że są osoby które płacą rachunki zaraz po ich otrzymaniu, chociaż termin płatności jest np. za trzy tygodnie :shock:

A na poważnie...jeśli zaliczkowanie miało w krótszym czasie sprawić by ustanowiła się "pewna lista" to należało dać termin 5dni i byłoby już dawno wszystko wiadomo. W innym przypadku jaki sens ma wpłacanie kwoty z wyprzedzeniem skoro wystarczy, że jedna z 15tu osób tego nie zrobi i tym samym wcześniejsze wpłaty innych uczestników w żadnym stopniu nie klarują sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie wesoło.

W to nie wątpimy :mrgreen:

 

- teraz proszę slalom.

- ale ale, nie poniszczą się opony??!!

Szczególnie jeśli zamierzasz tego typu konwersacje przeprowadzać z instruktorami - pewnie będą w jeszcze lepszym humorze :lol:

 

A z innej beczki...

heh, jak się okazuje jeśli damy termin do 20stego to przynajmniej niektórzy skorzystają z możliwości wpłacenia na ostatnią chwilę

Dla mnie wydaje się to oczywiste...chociaż zdaję sobie sprawę, że są osoby które płacą rachunki zaraz po ich otrzymaniu, chociaż termin płatności jest np. za trzy tygodnie :shock:

A na poważnie...jeśli zaliczkowanie miało w krótszym czasie sprawić by ustanowiła się "pewna lista" to należało dać termin 5dni i byłoby już dawno wszystko wiadomo. W innym przypadku jaki sens ma wpłacanie kwoty z wyprzedzeniem skoro wystarczy, że jedna z 15tu osób tego nie zrobi i tym samym wcześniejsze wpłaty innych uczestników w żadnym stopniu nie klarują sprawy.

 

wiedziałem, że mnie lubisz, ale nie przypuszczałem, że aż tak :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...