Skocz do zawartości

ORNETA - szkolenie z AcceLeration


kropkowicz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 376
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie,

 

w związku z tym, że spora częśc Gwiazdeczek uderzac będzie z Trójmiasta, to ja także chciałbym się nieśmiało do tego zacnego grona dopisac.

Mówię nieśmiale, bo nie wiem jeszcze jak zawodowe plany mnie pogonią po Polsce, więc traktujcie mnie proszę jak tego 16 uczestbika, a nie pewniaka 15-taka!

 

Reasumując, będzie to jeden dzień i można ze swoimi Pilotkami przyjeżdżac, czy tak?

Jak co, z racji tego, że to moja pierwsza tego typu przygoda będzie, to piszę się na jedyneczkę oczywiście.

 

Mistral

 

-- 18 sie 2010, o 21:44 --

 

A tak przy okazji, to skoro tyle "swoich" z Trójmiasta się tak daleko wybiera, to nie można tego gdzieś bliżej zorganizowac?

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując, będzie to jeden dzień i można ze swoimi Pilotkami przyjeżdżac, czy tak?

Jeden dzień, możesz zabrać do fury kogo tylko chcesz. Pilot w sensie dosłownym nie będzie Ci potrzebny, to nie OS :)

A tak przy okazji, to skoro tyle "swoich" z Trójmiasta się tak daleko wybiera, to nie można tego gdzieś bliżej zorganizowac?

Chłopie, w porównaniu ze zwykłymi lokalizacjami takich kursów (Kielce, Częstochowa, w najlepszym wypadku Poznań) Orneta jest prawie za progiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, w porównaniu ze zwykłymi lokalizacjami takich kursów (Kielce, Częstochowa, w najlepszym wypadku Poznań) Orneta jest prawie za progiem!

 

Popieram. A szkolenia (podobno) Panowie robią konkretne, także te 124km można się bujnąć i sprawdzić na własnej skórze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki... dużo musiałem pracowac nad tym, aby nie miec "Pilota", tylko "Pasażera" na zwykłej trasie do pracy... (hamuj, uważaj pieszy 100m od drogi... itp. itd.).

W każdym razie chciałbym, aby teraz to ona trochę pojeździła, bo zaczęła radzic sobie za kierownicą, więc trzeba to teraz tylko doskonalic.

 

 

Zdaję sobie sprawę, że większośc takich imprez organizowana jest gdzieś daleko od Trójmiasta, ale kto wie... może i "na miejscu" możnaby znaleźc właściwie miejsce. Wówczas takie szkolenia mogłyby odbywac się częściej, skoro jest tu tak duża grupa chętnych, pewnie nawet po południu w tygodniu, bo dojazd na miejsce nie trwałby dwóch czy nawet prawie 3 godzin w (ja mam do Ornety 159 km, a z Juraty nawet 204). Do 300 zł za szkolenia nie byłoby też trzeba doliczac drugiego tyle na paliwo na dojazd i zabawę. To też jest jakiś argument. Taka tylko moja refleksja...

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZTCW w 3mieście nie ma gdzie takiego szkolenia zorganizować. Orneta to nie koniec świata, z Gdańska około godzinkę i kwadrans się jedzie :wink: .

Za to zimą od Pasłęka to jest niezła szkoła jazdy :mrgreen: .

 

To wiadomo już kiedy to szkolenie? Mam nadzieję, że mi termin podpasuje :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamuj, uważaj pieszy 100m od drogi... itp. itd.

 

 

jak moja Mama, dramat z nią jechać..uważaj 40, o rowerzysta i tak non stop, jak "polot"

 

co do szkolenia, czekam tylko na termin.

 

pozdrawiam

 

p.s.

Kropkowicz, lookiesz na loga -uruchomienie silnika? (zacząłem podejrzewać zalewający wtrysk)

 

https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... pZXc&hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Młody (II stopień, najchętniej 4-5 lub 11-12, 18-19, ostatecznie 25-26, zmienie se ewentualnie plany urlopowe ;) )

2. mzy (II stopień, tylko 18-19 lub 25-26 września)

3. aga (I stopień)

4. kropkowicz (II stopień) - jak mi furę oddadzą

5. jpol (I stopień?, jeśli termin i auto pozwoli)

6. skwara (I stopien termin dowolny )

7. Primi (II stopień 11-12 raczej mi nie pasuje, pozostałe weekendy wolne)

8. Mateo (? stopień-jakiś taki żeby grubo było)

9. AdaSch (?, bardziej na tak)

10. tzd (nie 4-5, nie 11-12)

11. Mike_gda (I stopień)

12. darkogda (I stopień, nie 4-5)

13. kumpel Mzy (I stopień, na razie wszystkie weekendy pasują)

 

Pytać w pracy, zbierać chętnych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Młody (II stopień, najchętniej 4-5 lub 11-12, 18-19, ostatecznie 25-26, zmienie se ewentualnie plany urlopowe ;) )

2. mzy (II stopień, tylko 18-19 lub 25-26 września)

3. aga (I stopień)

4. kropkowicz (II stopień) - jak mi furę oddadzą

5. jpol (I stopień?, jeśli termin i auto pozwoli)

6. skwara (I stopien termin dowolny )

7. Primi (II stopień 11-12 raczej mi nie pasuje, pozostałe weekendy wolne)

8. Mateo (? stopień-jakiś taki żeby grubo było)

9. AdaSch (?, bardziej na tak)

10. tzd (nie 4-5, nie 11-12)

11. Mike_gda (I stopień)

12. darkogda (I stopień, nie 4-5)

13. kumpel Mzy (I stopień, na razie wszystkie weekendy pasują)

14. JED - jesli termin przypasuje (25-26 najl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za moją nieobecność w temacie. Byłem trochę zajęty sprawami firmowymi.

Jeśli chodzi o Ornetę to do końca tego tygodnia będziemy znać już decyzję.

Władze Ornety są jak najbardziej na TAK ale ostateczna decyzja należy do ludzi z Agencji Nieruchomości Rolnej która zarządza owym terenem . Wokoło lotniska są tereny upraw rolnych i w tym jest problem bo zbierają swoje plony :?

 

-- Pn sie 23, 2010 8:21 am --

 

Termin który wstępnie ustaliliśmy to 18 września 2010 roku. Taki też termin odpowiada Władzom miasta Ornety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Młody (II stopień, najchętniej 4-5 lub 11-12, 18-19, ostatecznie 25-26, zmienie se ewentualnie plany urlopowe ;) )

2. mzy (II stopień, tylko 18-19 lub 25-26 września)

3. aga (I stopień)

4. kropkowicz (II stopień) - jak mi furę oddadzą

5. jpol (I stopień?, jeśli termin i auto pozwoli)

6. skwara (I stopien termin dowolny )

7. Primi (II stopień 11-12 raczej mi nie pasuje, pozostałe weekendy wolne)

8. Mateo (? stopień-jakiś taki żeby grubo było)

9. AdaSch (?, bardziej na tak)

10. tzd (nie 4-5, nie 11-12)

11. Mike_gda (I stopień)

12. darkogda (I stopień, nie 4-5)

13. kumpel Mzy (I stopień, na razie wszystkie weekendy pasują)

14. JED - jesli termin przypasuje (25-26 najl)

15. drugi kumpel Mzy (I stopień, tylko 18-19 lub 25-26 września)

 

Czyli teoretycznie na 18 nie ma nikogo na "na pewno nie", oby wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wokoło lotniska są tereny upraw rolnych i w tym jest problem bo zbierają swoje plony

Jeżeli mogę się wtrącić - BARDZO dopilnuj tego żeby jednak szkolenie nie przypadło na dzień koszenia zboża.

Organizowaliśmy jeden z KJS'ów. Całe lotnisko zostało wytaśmowane, wjazdy obstawione. Wcześniej teoretycznie wszystko było ustalone i nie spodziewaliśmy się kłopotów.

 

Ale jednak się pojawiły. Rolnik wynajął sobie kombajn, płacił za godziny więc nie obchodziło go to że ludzie jeżdżą na pełnej bombie i może się komuś stać krzywda gdy niechcący wpadnie mu pod heder (jeżdził pomiędzy polami przecinając lotnisko). Z taką dużą maszyną ciężko polemizować. Mieliśmy bardzo długi przestój, masę nerwów, totalny bałagan w kartach, o załogach rzucających mięsem i skorych do bicia rolnika nie wspomne... Bo żniwa.

Myślę że we wrześniu powinno już być po żniwach. Ale rolnikiem nie jestem.

 

Poza tym okresem burzy i naporu, lotnisko jest bardzo przyjazne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu to już chyba tylko wykopki wchodzą w grę. Aczkolwiek z kombajnem ziemniaczanym też może być ciężko polemizować :) Widziałem ostatnio taką maszynkę - dobrych 20 metrów w zestawie z przyczepą (nie licząc ciągnącego to wszystko traktora).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...