Jump to content

Sypiem głowem popiołem

Michał Bajorek

Recommended Posts

Jako że to mój post nr 500 naszła mnie refleksja :( no czas na skruchę, samokrytykę i samoubiczowanie moralne. Przecie przez czas jaki spędziłem czytając Forum i pisząc te 499 postów mogłem tyle dobra uczynić, zarówno dla dziatek mychi żony,domostwa mego jak i (tu się przyznam) dla pracy mej :oops: ,literaturą i filmem mogłem wnętrze me wzbogacić. No ale mogło być też gorzej bo gdybym w tym czasie na przykład w necie przeglądał strony z panienkami lub działał w Młodzierzy Wszechpolskiej lub Młodzieżówce SLD.

No ale winy me bezsprzeczne, no przecie:

-żartowałem sobie tu okrutnie z wielu uczestników i ich postów

-wypowiadałem się OT i wielokrotnie podtrzymywałem aktywnie OT ku rozpaczy ludziów czekających na radę,opinię albo inne empiria.

-nie załączałem żadnych fotek(no bo nie umiem)

-nie pisałem wierszem (umiem)

-nie uczestniczyłem w spotach,zjazdach i SjSach (to łatwo wytłumaczyć: w realu po prostu nie istnieję, jestem osobą całkowicie wirtualną stworzoną przez speców od marketingu z Subaru;bo przecie nie jest możliwe aby jeździć temi samochodami z absolutnem zadowoleniem, bezawaryjnie i do tego szybko i całkiem ekonomicznie, no nie jest to możliwe, dlatego wszelkie moje opinie prawdziwe nie były i są wytworem perwersyjnej i agresywnej reklamy i jest to manipulacja absolutna i karygodna)

Dlatego obiecuję poprawę a przyznać muszę,że z obietnic składanych publicznie nigdy nie udawało mi się wywiązywać więc i pewnie tym razem będzie ciężko.W związku z tym zachęcam do refleksji i również publicznego składania samokrytyki co może innym ułatwić przejrzenie na oczy i ogólną poprawę z korzyścią dla różnych internautów,internistów,kosmonałtów i interpersonalnych kontaktów na tem Forum

Gratulujemy samokrytyki i zachęcamy do dalszej twórczej obecności i aktywności na Forum :twisted:

PS. Nie jesteś jedynym, "grzeszącym" w ten sposób. Pozwolisz, że przy swoim 1000. poście wykorzystam Twój tekst? :twisted:

Uważaj byś sobie tego nie napisał w złą godzinę. Jeszcze spece od marketingu subaru zciągną Cię z pajęczyny, wtłoczą w jakąś cherlawą powłokę ludzką i każą jeździć dziwnym złomem co się psuje co i rusz :twisted:

:lol::lol::lol:

(...) naszła mnie refleksja (...)

Przecie przez czas jaki spędziłem czytając Forum i pisząc te 499 postów mogłem tyle dobra uczynić, zarówno dla dziatek mychi żony,domostwa mego jak i (tu się przyznam) dla pracy mej :oops: ,literaturą i filmem mogłem wnętrze me wzbogacić.

(...) dlatego wszelkie moje opinie prawdziwe nie były i są wytworem perwersyjnej i agresywnej reklamy i jest to manipulacja absolutna i karygodna)

(...) przyznać muszę,że z obietnic składanych publicznie nigdy nie udawało mi się wywiązywać (...)

Michale, dyć jak to czytam... to mam wrażenie, że z tymi kwalifikacjami i skłonnościami Ty się marnujesz poza polityką :roll: :wink:

A listy jeszcze nie wszędzie dopięte... Więc...? :twisted:

WIS jeśli chodzi o konstrukcję moralną to pewnie tak, ale który polityk przyzna się otwarcie i publicznie do tego co robi i jak robi(albo raczej czego nie robi i nie daj Boże jak tego nie robi), no i który otwarcie powie w mediach to co i tak wszyscy wiedzą. Sam się zastanawiam nad tym mechanizmem bycia w polityce i im starszy tym głupszy jestem, jedyne czego się nauczyłem(i nad tym ubolewam niezwykle) to odpuścić sobie możliwość korzystania z czynnego prawa wyborczego, no może kiedy pójdę jeśli będzie na kogo głosować(w to wątpę) lub jeśli jak w Rosji czy na jakiej Białorusi podejmować mnie zechce Komisja Wyborcza kielichem i strawą prostą jaką acz zacną. Ale już żeby tam startować to raczej nie- jak dla mnie za słabo płacą :mrgreen:

No, fakt - na polityka za szczery jesteś... :mrgreen: :wink: Ta wada Cię dyskwalifikuje.

Natomiast to:

Ale już żeby tam startować to raczej nie- jak dla mnie za słabo płacą

...to mnie całkiem nie przekonuje. A bo to wszystko trzeba robic dla pieniędzy? A dla sławy mołojeckiej, nie łaska...? :twisted: :wink:

Rodzaj sławy,którą sie tam uzyskuje jakoś mi nie leży, nie trzeba wielkiej wyobraźni bo na przykład: jadę razem z Kalinowskim i Pawlakiem na spotkanie przedwyborcze Polonezem Caro z kierowcą służbowym z koniczyną w klapie- koszmar, albo wychodzę rankiem z solarium z Andrju Le'perem i wiąże krawat w barwach Cracowi(w Krakowie za to można w ryło łatwo dostać)-też fajnie, albo razem z Olejniczakiem skreślam Oleksego,Milera i Jaskiernie z aktywu siedząc na taborecie przy świetle lampki nocnej a potem im bije piątki na zjeździe i mam ciekawe dla nich propozycje, albo razem z Kaczyńskim i jego bratem tropię kolejną aferę zwiazaną z prywatyzacją warszawskiego Magistratu i tym,że księżyc cośmy razem ukradli był donosicielem i miał kryptonim Mun- oj starczy bo mnię się niedobrze zrobiło, idę se przed dom spalić kukłe Milera i porzucać lotkami do portretu Prezydenta.

albo razem z Olejniczakiem skreślam Oleksego,Milera i Jaskiernie

No przyznam, że z różnych wymienionych przez Ciebie czynności politycznych ta jedna by mnie rajcowała :twisted: Tej frajdy, związanej z upokorzeniem tow. O., M., J., a także niejakiego Dyducha - szczerze Olejniczakowi zazdroszczę. Dyć żaden Krzaklewski, żaden Kaczyński - że o drobniejszym, prawicowym planktonie nie wspomnę - tak nie dowalił tym stworkom, jak on i Prezio.

Dla takich chwil warto się babrać w polityce... - przemknęło mi wówczas przez głowę. Na szczęście... żona przewidująco walnęła mnie ścierką i kazała pozmywać po obiedzie... :mrgreen:

-wypowiadałem się OT i wielokrotnie podtrzymywałem aktywnie OT ku rozpaczy ludziów czekających na radę,opinię albo inne empiria.

I tak trzymaj ...... bo inaczej bedziesz nudnym pacanem.

mamusia

albo razem z Olejniczakiem skreślam Oleksego,Milera i Jaskiernie

No przyznam, że z różnych wymienionych przez Ciebie czynności politycznych ta jedna by mnie rajcowała :twisted: Tej frajdy, związanej z upokorzeniem tow. O., M., J., a także niejakiego Dyducha - szczerze Olejniczakowi zazdroszczę. Dyć żaden Krzaklewski, żaden Kaczyński - że o drobniejszym, prawicowym planktonie nie wspomnę - tak nie dowalił tym stworkom, jak on i Prezio.

Dla takich chwil warto się babrać w polityce... - przemknęło mi wówczas przez głowę. Na szczęście... żona przewidująco walnęła mnie ścierką i kazała pozmywać po obiedzie... :mrgreen:

Z tymi Panami nie chcę mieć nic wspólnego, no może tylko dokonanie tego, o czym śpiewa K.Staszewski w refrenie drugiego utworze na nowej płycie, nie cytuję bo słownictwo brzydkie a czynności skrajne-no i nazwiska padają. Niestety w mediach ten song nie pójdzie.

Szkoda bo piękny i budujący

I tak trzymaj ...... bo inaczej bedziesz nudnym pacanem.

mamusia

No na bycie nudnym pacanem to sobie nie mogę pozwolić

TJ aby sypiać z głową w popiele nie trzeba pisać nawet jednego posta,powiem więcej-można nawet nie wiedzieć co to komputer. Warunki konieczne i wystarczające dla tej czynności to: biwak z kumplami nad jeziorem, za mało zebranego drewna na ognisko, za dużo zakupionego piwa na to samo ognisko. Jest to czynność przyjemna, ekologiczna i kształtująca charakter zwłaszcza o poranku. Szczerze polecam tę rozrywkę bo niesie ona dużo pozytywnej energi i masę przyjemnych wspomnień.

• 3 years later...
Jako że to mój post nr 500 naszła mnie refleksja :( no czas na skruchę, samokrytykę i samoubiczowanie moralne. Przecie przez czas jaki spędziłem czytając Forum i pisząc te 499 postów mogłem tyle dobra uczynić, zarówno dla dziatek mychi żony,domostwa mego jak i (tu się przyznam) dla pracy mej :oops: ,literaturą i filmem mogłem wnętrze me wzbogacić. No ale mogło być też gorzej bo gdybym w tym czasie na przykład w necie przeglądał strony z panienkami lub działał w Młodzierzy Wszechpolskiej lub Młodzieżówce SLD.

A Azrael?

No przyznam, że z różnych wymienionych przez Ciebie czynności politycznych ta jedna by mnie rajcowała :twisted: Tej frajdy, związanej z upokorzeniem tow. O., M., J., a także niejakiego Dyducha - szczerze Olejniczakowi zazdroszczę.

Jak pokazal czas, byl to akt samobojstwa politycznego. Towarzysze nie zapominaja. No i nie zapomnieli. Dzisiaj Olejniczak jest w zasadzie politycznym trupem bezceremonialnie upokarzanym i dobijanym przez Napieralskiego.

Tak samo Kaczynskiego zagryza pewnie jego wlasne ogary jak juz bedzie slaby, na marginesie wielkiej polityki. Ci wszyscy, ktorych tak bezwzglednie kiedys unicestwial (Ujazdowski, zalewski, Kaczmarek, Dorn i teraz Ziobro) stana sie jego grabarzami.

Jak mawial Stalin, niewielu ludzi moze sobie pozwolic, na posiadanie wrogow.