Skocz do zawartości

Olsztyn


capricorn

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o domki w okolicach Olsztyna to ja polecam Rentyny, bardzo fajne domki, nad jeziorem, za niewielkie pieniądze.

Tylko niestety jest to już ładny kawałek od Starówki, więc taksa może trochę kosztować...

 

Równie fajna okolica to wspomniane wcześniej Pluski i ukryte w łańskich lasach Rybaki... do Olsztyna jakieś 25 km niestety.

 

A jeśli w grę wchodzi hotel, to ostatnio przenocowałem w Hotelu Na Skarpie. Przy rezerwacji przez neta dostałem gutprajs - 99 PLN za pokój ze śniadaniem. Może standard "łba nie urywa", ale jest czysto i parę kroków do wszystkich atrakcji Starówki :twisted::mrgreen:

 

Dodatkowo jest Hotel Relax, też potrafią mieć rozsądne ceny, a i na Starówkę blisko.

 

 

aaa jeszcze mi się przypomniało.. kiedyś nocowałem parę dni tutaj:

http://www.ujacka.olsztyn.pl/

 

tuż nad jeziorem, na Starówkę taxi będzie ze 30 PLN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hahahha. Zeby tam dojechac cza przejechac przez Gietrzwald. :mrgreen:

 

capricorn, W sezonie zasada jest jedna. Dzwon, dzwon i jeszcze raz dzwon. I wszedzie do tego. Bedziesz zaskoczony jesli gdziekolwiek dostaniesz miejsce w domkach.

 

Oczywiscie przesadzam, ale nie bedzie to prosta sprawa.

Dlatego naprawde mozecie wziac pod uwage Kortowo:

 

http://www.latowkortowie.olsztyn.pl/akademiki/zak.htm

 

Od razu zalaczam disklejmer, ze Kortowo znam tylko z czasow mlodosci i roku akademickiego i nie wiem czego sie mozna spodziewac tam latem. Zapewne tabuny jakichs biednych zablakanych studentek, ktore z kraju i ze swiata przyjezdzaja na wakacje. :mrgreen:

 

Domki domkami, fajnie, piekne okolicznosci przyrody i nikt nie bedzie teoretycznie zawracal gitarry*, ale z wlasnego doswiadczenia wiem, ze bedziesz mial czelendz.

 

*niejednokrotnie okazuje sie, ze trafiacie do przedszkola i mozecie miec na pienku z Czesiami rodziny chcacymi 'odpoczac'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o domki w okolicach Olsztyna to ja polecam Rentyny, bardzo fajne domki, nad jeziorem, za niewielkie pieniądze.

Czy chodzi Ci o to?

http://www.rentyny.cop.pl/

 

 

między innymi.

Jest tam jeszcze jeden ośrodek z domkami, w którym byłem kilka dłuższych weekendów, ale teraz nie mogę znaleźć strony internetowej :evil: Kiedyś to się nazywało Exploris Rentyny, a teraz Exporis ten ośrodek sprzedał i już nie ma ich na stronie... Jak będziecie zainteresowani, to kumpel powienien mieć do nich numer telefonu.

 

 

Hahahha. Zeby tam dojechac cza przejechac przez Gietrzwald.

 

 

:twisted: W sumie można jechać przez Warkały... ale po co :?: :mrgreen:

 

A tak przy okazji dojazdu to jak tam ostatni raz byłem, do Rentyn prowadził piękny szutrowo-piaskowy oes :twisted::mrgreen:

 

 

 

Kortowo też ma swoje zalety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio w Rentynach, pełno ludzi, nie sądzę, żeby było chociaż jedno wolne miejsce, no chyba że trafi się jakieś last minute... :lol: , wczoraj zrobiłem też wywiad w Tomaszkowie, bo tam ma chałupkę nad wodą mój szanowny rodziciel, ale wszystkie domki powynajmowane na cały sezon, jakieś biuro turystyczne się nimi zaopiekowało... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna wioseczka, byłoby naprawdę zaje-, no może trochę daleko jak dla ludzi nastawionych na rozrywkę nie przy wiejskim grillu nad jeziorem, tylko na nocne zwiedzanie lokali na Starówce... :) tudzież ich zawartości... :):P:lol:

 

no i trzeba przejechać po drodze przez Gietrzwałd...a to się różnie kończy.... :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i trzeba przejechać po drodze przez Gietrzwałd...a to się różnie kończy....

 

 

jakieś dwa tygodnie temu miałem plan pobulgotać trochę pod znaną piekarnią :twisted: w Gietrzwałdzie, ale niestety okazało się, że z Naterek to jednak daleko jest :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i będzie ciężko... :( środek wakacji, a wszyscy chcą na Mazury...swoją drogą, co Wy tu widzicie...? :twisted::lol:

A tam Mikki będzie startował na ćwiartkę ... albo dwie :mrgreen: :wink:

 

-- 4 sie 2010, o 21:19 --

 

ciekawe, czy w Kozim Dworze nie mają wolnej miejscówki? :?: :)

My nocujemy w Gromadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...