Skocz do zawartości

Subaru LEGANCY KOMBI 2.0 BOXER DIESEL V Generacja


Kristovv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Bardzo poważnie rozważam zakup LEGANCY KOMBI 2.0 BOXER DIESEL rocznik 2010.. Czy są osoby które posiadają ten model? Czy jesteście zadowoleni? Czy silnik nie jest za mały itp? Proszę o wszystkie opinie które pomogą mi w podjęciu decyzji...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristovv, skocz tutaj :

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=24&t=135097&view=unread#unread

Adam12, opisuje swoje wrażenia, co prawda OBK ale większość wrażeń przekłada się na Legacy.

Koniecznie musisz zrobić sobie jazdę próbną i to najlepiej nie jedną, wówczas sam sobie odpowiesz na wcześniej postawione pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Czy silnik nie jest za mały itp?"

 

 

silnik jest tak duży , że aż maskę musieli rozciąć na środku i jest taka ,,dzuira" w poziomie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na tym forum są jakieś bardziej konkretne odpowiedzi na zadane pytania? Czy tylko potraficie się nabijać z zadawanych pytań? Może dla Was zakup auta za ponad 140tyś zł to normalność... Dla mnie póki co jest to poważne wyzwanie, dlatego chcę poznać Opinie ludzi którzy chcą się nią podzielić a nie tylko naśmiewać się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na tym forum są jakieś bardziej konkretne odpowiedzi na zadane pytania?

 

Wypożycze takie auto (244zl bruto - dzień) . Pojezdzi Pan i jak bedzie pasowało to wypozyczenie odliczymy od ceny zakupu jak nie bedzie auto odpowiadało to bedzie Pan wiedzial konkretnie dlaczego... :wink:

AK

ps.krotka jazda próbna oczywiscie tez mozliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na tym forum są jakieś bardziej konkretne odpowiedzi na zadane pytania? Czy tylko potraficie się nabijać z zadawanych pytań? Może dla Was zakup auta za ponad 140tyś zł to normalność... Dla mnie póki co jest to poważne wyzwanie, dlatego chcę poznać Opinie ludzi którzy chcą się nią podzielić a nie tylko naśmiewać się...

 

Pan Andrzej chyba bardziej poważnie nie może zaprosić do zapoznania się z autkiem, a i mój wcześniejszy post był chyba w miarę konkretny. Nie obruszaj się tak szybciutko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristovv, do dzieła uderzaj na salony a później pytaj o szczegóły. Odpowiedzi czy Forek czy Legas jest lepszy i który wybrać nie znajdziesz są zbyt ogólne a większość opinii o nowym Legacy będzie tylko teoretycznych. Raju, to sobie może pojeździć i porównywać, a i tak pewnie decydujące będą rozmowy w salonie ze sprzedawcą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze i jestem zadowolony. Jedyne co troche martwi to moc 150 KM lepiej byloby z 190 KM :D ale to wiedzialem i swiadomie wybralem takie rozwiazanie ... oszczednosc kontra osiagi. Kumpel ma BMW 530 D jezdzi spokojnie a spala 8 L ja jezdzac tak jak on 6,2. Jezdzac na full 9L. Auto lepiej wyciszone od modelu IV no i wykonanie rowniez nic nie trzeszczy cisza rowniez przy 200 km/h a przejechalem juz 10 tkm.

 

P.S.

Na Autobanie kierownicy Audi i innych wynalazkow robia miejsce co w OBK MY04 bylo dosyc trudne. Jak mowia Niemcy fura ma Überholprestige

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...