Skocz do zawartości

Bolesławiec/ Jelenia Góra/Lubań/Zgorzelec/Legnica i reszta!


Igi_666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TO CO 18.02 POWTÓRKA,A MOŻE NIEDZIELA 19.02.2012R :?: :?: trzeba korzystać z zimy :) z tego co patrzę w grafik to weekend wolny,Igi tez ma chyba wolne,zapowiadają w tygodniu lekko na minusie i snieg,więc mozna by cos pomysleć :mrgreen:

 

Z wrocka będzie nie więcej jak 100km autostradą A4,myk jest o tyle dobry,że samo lotnisko jest przy zjeździe z autostradki,mało tego na zjeździe jest i Orlen i KFC,tak więc dosłownie 500m od lotniska jest i wacha i koryto :mrgreen:

 

jesli ktos ma chęci to niech bierze rodzinkę,dzieciaki,tutaj mozna w bezpiecznych warunkach wyszaleć sie na sniegu w zabawy w kulig czy inne takie tam :)

 

Inne auta też wchodzą w grę,razem z nami latali znajomi m.in.BMW E39,Patrol,Honda Prelude,tak więc wszystkim mozna sie bezpiecznie bawić :)

 

-- N lut 12, 2012 3:46 pm --

 

To możne wrzuć ten"główny punkt programu"do neta :?: :?: Chętnie sobie popatrzę jeszcze raz :mrgreen:.A masz możne jakieś fotki ze mną w roli głównej :?:

 

 

ja tez jak widzisz raczej turystycznie cos cykałem,na następny (sobotni,niedzielny??) spocik wezmę normalny aparat ,żemy mozna było cos pocykać,zreszta jest paru znajomych motomaniaków co lubia ganiać z lustrami wiec poziom fotek powinien byc lepszy;)

A co do filmików,jak sie ogarne z kompem,i kontem na youtube to będe wrzucal;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak cos to zapraszamy na mały bajerek :wink: Ogólnie Igi w tym tyg pracuje do 14:00,ja do ok.16:00 więc jakbys chciał to możemy o 16:00 wyskoczyc razem na chwilke lub dojechac,tym bardziej,ze w planie mamy w czwartek czy piątek skoczyc po południu typowo cos pod fotki sie pokręcić :mrgreen:

 

-- Pn lut 13, 2012 9:26 pm --

 

Pewnie że super spocik :D Dwa GT-ki ranne wróciły ale zabawa była.

 

ranne nie ranne,wyobraźcie sobie ,że inni jak ich poniesie mają gorzej (gadałem z laweciarzem ,auto z sobotniego karambolu na A4,a laweta była w bolcu ok.11;00,jak czekałem na Igiego i Mirka-ten od Patrola)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo chętnie...niestety córka załapała grypę, a my z małżonką również, właśnie gonię do lekarza bo nie jest wesoło..wszystko boli..katary kaszle i cały ten syf mnie się czepił. będę walczył z wirusem aby szybcitko wykorzystać aurę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja narzeczona też w formie zwlok poszła do pracy,wygonili ja i siedzi na L quattro :(:(

dzisiaj sniegu nawaliło konkretnie,ale co z tego jak jest ok 2 stopni na plusie,czyli pewnie max doba i będzie chlapa.Śnieg jest troche mokry,ciężki,i nie wróży to sukcesów jesli chodzi o jego utrzymanie się :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :mrgreen:

 

szykować sprzęty na sobotę :twisted: akurat sypie snieżek czyli materiału do szaleństw nie brakuje,a jak ktos sie waha to rzućcie okiem ,co sie działo w zeszłym tygodniu,tzn wyczyny może nie są powalające,ale widać mozliwości jakie daje nasz mały "placyk" :)

 

-- Pt lut 17, 2012 2:28 pm --

 

powiem wam (szczególnie chętnym na wizytę0,że cała noc padało,ale to był mokry snieg,a od rana pada deszcz i jest +3 więc troche kicha :( igi w swoim autku skrzynię popsuł psuja jeden więc forek odpada,ja jakos już dziczeć nie będę bo ostatnio złapałem asfalt lecąc boczurem i też świeżo po oponowych wydatkach jestem :evil:

 

Z jednej strony trzeba korzystać z każdego sniegu bo to juz połowa lutego,ale z drugiej strony autka kontuzjowane,a nawet nie ma kto skoczyć obadac teren-Igi ma martwego Forka a ja jestem na 36h dyzurku do jutra do 8:00.

 

Teoretycznie sniegu tam masa,bo napadało tego trochę i nie jeździ tam nic co by go zgarneło,ale z drugiej strony nie bylismy więc nie powiemy,że lata sie tak i tak :?

 

skonsuluje sie z Igim i w najblizszym czasie damy znaka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się sypło w skrzyni?

Jedynka w ogóle nie wchodzi tak jak by jej w ogóle nie było, a dwójka czasem może wejdzie ale ciężko. Podejrzewam że się wodzik zgiął.. Mimo wszystko to końca nastepnego tygodnia auta mieć raczej nie będę :(. I tak patrząc na aure to do jutra niewiele tego śniegu zostanie więc myślę że nie ma sensu.. A szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

z dobrych żródeł (tata Igiego) wiemy ,że był jakis sti subar :) ale zarówno Igi jak i jo odpoczywaliśmy po imprezie (szefowa zespołu Igiego została babcią a ja dziś mam urodzinki:)) :mrgreen:

Ale w następną niedzielę zakręcę sie koło Orki to minuta drogi ode mnie a pod oknem Igiego:)

Może jakaś kawka /herbatka po Orce?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dobrych żródeł (tata Igiego) wiemy ,że był jakis sti subar :) ale zarówno Igi jak i jo odpoczywaliśmy po imprezie (szefowa zespołu Igiego została babcią a ja dziś mam urodzinki:)) :mrgreen:

Ale w następną niedzielę zakręcę sie koło Orki to minuta drogi ode mnie a pod oknem Igiego:)

Może jakaś kawka /herbatka po Orce?? :mrgreen:

 

 

Dzieki za zaproszenie, w sumie to gram z kolegą, który nie czuje fanu plejady, ale zawsze dziwi sie, że jak jedziemy moim pierdzikółkiem to jesteśmy za szybko pod Orką, a jak on prowadzi to się spóżniamy. KAwka kawką, ale tak naprawdę chciałbym potrenować z kimś kto wie co i jak no i wie gdzie. Trochę trenowałem u siebie na szutrach, ale milicja zaczęła mnie czaić i teraz już nie za bardzo. Z chęcią pojeżdziłbym gdzieś bezpiecznie z kimś doświadczonym. Macie jakieś tereny w miare bezpieczne w okolicy bolca???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...