Skocz do zawartości

Bolesławiec/ Jelenia Góra/Lubań/Zgorzelec/Legnica i reszta!


Igi_666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Całe dwa centymetry :twisted:.

 

Ale lecimy w sobotę na Jelonkę bo tam podobno fajniej jest ;). Bartz wybierasz się też? :twisted:

Muszę auto odebrać... :(

:wink:

Czekamy czekamy ;).

Jak już spotkanie dojdzie do skutku to ja Ci już zapowiadam że wypad do Nas musisz na co najmniej dwa dni zaplanować bo trzeba to twoje cudo opić porządnie :twisted: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe dwa centymetry :twisted:.

 

Ale lecimy w sobotę na Jelonkę bo tam podobno fajniej jest ;). Bartz wybierasz się też? :twisted:

Muszę auto odebrać... :(

:wink:

Czekamy czekamy ;).

Jak już spotkanie dojdzie do skutku to ja Ci już zapowiadam że wypad do Nas musisz na co najmniej dwa dni zaplanować bo trzeba to twoje cudo opić porządnie :twisted: :wink: :mrgreen:

+ 2 dni na trzeźwienie :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dwie mańki mister Z;P

Co do Kowar i Jelonki-kolega sie nie odezwał w kwestii oceny auta a poza tym w piatek wracam późnym wieczorem do domku z trasy (wcześniej praca,i łacznie z traską wyjdzie ok 40h na nogach non stop) więc zapewne jak wrócę w piatek ok 22:00 to idę spaaaaać :mrgreen: I rano nic mnie nie zbudzi :evil::evil:

 

-- Cz lut 09, 2012 9:40 pm --

 

:!: :!: DOBRA OSTATECZNA OPCJA :!: :!:

 

SKORO SPADŁ SNIEG ,TO NIE MOŻNA TEGO NIE WYKORZYSTAĆ!!

Igi ma wolne,ja tez,snieg spadł-trzeba w końcu jakąś pojeżdżawke zrobić,bezpiecznie pobawić sie na białym i w ogóle integracja :mrgreen::mrgreen:

tak więc: LOTNISKO KRZYWA SOBOTA 11.02.2012R godz.10-11:00 (my tam wczesniej będziemy coś ogarniac).

Może ognisko zrobimy więc jak coś to bułki czy inne pęto możecie zabrać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z warunkami śniegowymi na lotnisku :?: ,jak da się bokami polatać to ja chętnie bym podjechał.Moze jeszcze 3 kolegów bym namówił.Czy można się dołączyć :?: :?: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z warunkami śniegowymi na lotnisku :?:

Dziś po 22 podjadę ostatecznie skontrolować jak tam warunki. Ale nawet jak warunki nie dokońca dopiszą to jest mozliwość zrobienia jakiejś krótkiej traski szutrowej na tym terenie ;).

 

Są też duże hangary w których na zakończenie orania można by jakieś ognicho zrobić i kiełbachy upiec ;]

 

Moze jeszcze 3 kolegów bym namówił.Czy można się dołączyć :?: :?: :roll: :roll:

 

Gdyby nie mozna było to byśmy tutaj nie pisali ;). Wpadać smiało ;].

 

Jak byście nie mogli trafić lub jak byśmy się nie mogli znaleźć na pasie to dzwońcie: 506 510 738.

 

Pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i było przesympatycznie ;]. Troszkę więcej śniegu by się zdało bo po kilku godzinach już go prawie nie było i by było idealnie ;). Nie wiem jak Wy ale ja ze spotu jestem zadowolony :twisted: . Czekam na info od Was kiedy się u Was coś będzie działo ;). Pozdrawiam miłą ekipę :mrgreen:

 

Zdjęcia hemi powrzuca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi filmikami czy fotkami to tak srednio,bo latałem chwilami ze swą małą ,zmęczona małpką i masa wyszła nieostrych i w ogóle,poza tym mam uwalony aparat w środku i na zoomie wychodzą "farfocle" na fotkach :(

Ogólnie małe cus wrzucam:

 

mega podziękowania dla Igiego za ułożenie trasy,co prawda co chwile była modyfikowana,za pomocą aut przestawiających pachoły ,ale ogólnie trasa zdała egzamin :)

Inna kwestia: lostnisko duże ,a tu się nagle okazuje,ze niektórym placu zabrakło :shock:

 

Miło było poznać,posłuchac bulbulbulgotu i w ogóle fajno było :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi filmikami czy fotkami to tak srednio,bo latałem chwilami ze swą małą ,zmęczona małpką i masa wyszła nieostrych i w ogóle,poza tym mam uwalony aparat w środku i na zoomie wychodzą "farfocle" na fotkach :(

Ogólnie małe cus wrzucam:

 

mega podziękowania dla Igiego za ułożenie trasy,co prawda co chwile była modyfikowana,za pomocą aut przestawiających pachoły ,ale ogólnie trasa zdała egzamin :)

Inna kwestia: lostnisko duże ,a tu się nagle okazuje,ze niektórym placu zabrakło :shock:

 

Miło było poznać,posłuchac bulbulbulgotu i w ogóle fajno było :D:D:D

Jakość nie ważna ważne ze widać nasze wyczyny np. wypadające zegary podczas jazdy :shock: :D :shock: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...