Skocz do zawartości

Bolesławiec/ Jelenia Góra/Lubań/Zgorzelec/Legnica i reszta!


Igi_666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

major-a na jaka frekwencje mozna liczyć ewentualnie w sobotę?? i na którą wstępnie?? bo wiesz my musimy jeszcze przetrzeźwieć przed wyjazdem w niedzielę rano na Niskie Łąki do Wrocka na Wosp,a do opicia mamy zaległy Nowy Rok i ...urodziny naszego subarowego forumowicza

 

_________________

Myślę że ok 16.00 by było ok. Frekwencja jaka będzie to nie wiem, z mojej ekipy tylko ja bo reszta jest zajęta a pozostali z Jelonki i okolic cicho siedzą.

 

 

to może przełozymy spotkanko na inny termin,jak tu twoi (sam pisałeś ,że w jednym tygodniu przybyły 4 subarki) pozajmowani,kolega też na 16 może sie nie wyrobić...zrobić spota na dwa auta to tak troszke chudo :( a może by poczekać jakoś i w którys weekend -jak wiekszośc połapie sobie wolne ,to spotkać sie u was i skoczyć jakąś grupką do szklarskiej czy karpacza :)

 

Major nikt od was nie ma chęci lecieć do wro na Niskie Łąki? :) my jakos koło 8:00 byśmy ruszali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może przełozymy spotkanko na inny termin,jak tu twoi (sam pisałeś ,że w jednym tygodniu przybyły 4 subarki) pozajmowani,kolega też na 16 może sie nie wyrobić...zrobić spota na dwa auta to tak troszke chudo a może by poczekać jakoś i w którys weekend -jak wiekszośc połapie sobie wolne ,to spotkać sie u was i skoczyć jakąś grupką do szklarskiej czy karpacza

I tak trzeba zrobić

Major nikt od was nie ma chęci lecieć do wro na Niskie Łąki? my jakos koło 8:00 byśmy ruszali:)

Wszystko przez brak śniegu!!! Chęci brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byli my w waszych okolicach,chcieliśmy lecieć przez czechy przez Hejniće,Bily Potok na Harrachov ,ale nas zatrzymała sciana sniegu i masa narciarzy...i zaprosili do jazdy na wiosne :mrgreen:

 

Oto widoki po drodze:D

 

-- So sty 07, 2012 6:40 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, troche nie na temat, ale mam problem. W moim bugeye-u padl prawdopodobnie sterownik Airbagu. Aby potwierdzic jego uszkodzenie (nie kupywac drugiego sterownika w ciemno) potrzebuje takowy sterownik pozyczyc, podpiac do siebie i sprawdzic jak zareaguje auto. Jesli bedzie ok- oddaje sterownik i rozgladam sie za nowym do swojego wrx-a (2002). Czy ktos z Was dysponuje takim czyms? Ewentualnie czy ktos zna kogos kto takie cos naprawia? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w waszym ASO no i... właśnie byłem i nie będę :P

 

Może chłopaki z Podgórzania by pomogli i użyczyli na podmiankę (podejrzewam że na pewno będą mieli ;) ) i w razie gdyby okazało się to to i dokonali transakcji ;)?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem klub subaru w JG z mizernym efektem....

 

rafik my z igim to samo,był plan na jakis klubik lokalny,zrobilismy fajne wizytóweczki,strone internetową (igi szpec od klepania w kompa),zaczepilismy na mieście czy za pomoca wizytówek wszystkie nasze miejskie subarki (będzie max 10-12 sztuk: dziadek,dwie imprezy GC,legacy IV i V ,i kika forków i i II) i ani jedna osoba sie nie zgłosiła,nie zapisała,nie zadzwoniła :cry:

Ludzie nie chcą sie bawic w integrację,wymiane doświadczeń,forumowe zabawy.

Więc sam pomysł zdechł,bo nie o to chodzi aby klub subaru był prowadzony przez i dla dwóch osób..

 

-- So lut 04, 2012 1:44 am --

 

DO WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCJ Z OKOLIC I NIE TYLKO:

 

jak wiecie mamy pomysł z Igim na grillowo-integracyjna pojeżdżawkę na naszym lotnisku (lotnisko krzywa 10km od bolesławca,przy autostradzie tam gdzie jest KFC,ok 60km od granicy,z legnicy jakies 30km),mamy wolny pas startowy,ponad 30 pachołków i chęci do bezpiecznej (brak niepotrzebnych ludzi,którym będzie przeszkadzać warczenie silników czy tez innych krawężnikowo-dziurowych atrakcji) zabawy autem :D

 

na nastepny tydzień zapowiadaja mniejszy mróz ,ale ma sypnąc sniegiem!!

 

Jesli cos spadnie ,sie utrzyma i będzie po czym jeździć to proponuje SOBOTA 11.02.2012r.

 

-- So lut 04, 2012 1:46 am --

 

a jak nic nie spadnie i będzie fajna pogoda (względnie ciepło i bez opadów) to też można by się spotkac na małym spociku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plan się troszkę zmienił i na 90% mykamy w sobotę na Jelonkę/Karpacz tak więc Majorze i inni co robita w sobotę?

 

Forumowicz Plasma ( z zakopca ma 1000km) ma do obejrzenia GT-ka w Kowarach,i jak sie dobrze zgadamy to w sobotę byśmy z Igim podlecieli w wasze rejony na spotkanko integracyjne a przy okazji pojechali zobaczyć GieTka :)

 

-- N lut 05, 2012 11:33 am --

 

poza tym w sobotę są wszelakie eliminacje na rakietowej,inny portal robi "chlejady",tak więc ludzie sie porozjeżdżają..

A lotnisko nie zając...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...