Skocz do zawartości

Bolesławiec/ Jelenia Góra/Lubań/Zgorzelec/Legnica i reszta!


Igi_666

Rekomendowane odpowiedzi

Pany gdzie w okolicy Jeleniej Góry jest jakiś duży plac, itp. bo potrenował bym śnieżne slajdy najpierw na zamkniętym terenie? Wiem o lotnisku w Krzywej, koło Legnicy też coś jest a poza tym?

 

 

wszystko zalezy jak długie chcesz te slajdy robić :mrgreen: jak coś tak na spokojnie to wystarczy marketowy placyk,i ile nie jest to poprzeplatane krawężnikami,a jak zależy ci na bezstresowym poganianiu w każdym kierunku i to z różnym ogniem to tylko lotnisko :( Zapraszamy :mrgreen:

wiem wiem,co innego jechać na spot te 60-70km a co innego móc w każdej chwili poświrować u siebie na mieście... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

major000, postaramy się z hemim coś ciekawego przygotować tu u nas w okolicach jeśli Cię to zainteresuje. Lotnisko to nie tylko długi i szeroki pas startowy, ale także wiele odnóg nie użytkowanych z ciekawymi zakrętami i co najważniejsze z dużym polem (dosłownie polem) błędów :mrgreen:

 

-- 20 lis 2011, o 13:14 --

 

No chyba że u siebie coś ciekawego znajdziesz to myślę, że i do Was chętnie wpadniemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jedni ot tak o wjeżdżają a inni to wpadaja na pełnej pi...no tego...yyy...szybko no :mrgreen: Ostatnio podczas spotu aut japońskich (a i tak były wszelakie marki) wpadł koleś Corvette C6 i mało brakowało a przestawił by kilkanascie osób i autek,bo slizg mu za szeroki wyszedł :evil:

 

-- Cz gru 01, 2011 12:05 pm --

 

masz filmik z lotniska ,w roli głownej Subaru a sam komentarz w 6 sekundzie powala :mrgreen::mrgreen: znaFFcy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bój,nie bój..targa jak szlag ,wczoraj jakieś kuleczki popadały,dzisiaj chwilowo mokry śnieg z deszczem popadał (dziwne żeby suchy :shock: :mrgreen: ),a dalsze zapowiedzi tylko lepsze,do końca tygodnia spodziewam sie prócz odrapywania tez i delikatnego odgarniania :wink:

Byle spadło z kilka cm aby można było sie poslizgac,nikt nie mówi o 20cm do tego aby micha sie cieszyła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...