Skocz do zawartości

Wyjący alarm !


kaszpir 76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - kupiłem niedawno legusia 2.5 benzynka, ma radość trwała krótko - jak poprzyciskałem sobie o jeden raz za dużo guziki w pilocie, to sie k....wa tak rozwył że całe osiedle już nie spało, no i jak to wyłączyć - zablokowany zapłon, nic nie działa, tylko kluczykiem wyłączyłem ten alarm. Może ktoś miał taki problem, z góry dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wyjca" włączyłeś pilotem :?: , napisz coś więcej czy masz ten alarm fabryczny czy dokładany.

Zazwyczaj otwarcie drzwi z pilota rozbraja alarm i nie ma kłopotu, dodatkowo po włożeniu kluczyka w stacyjkę działa imobilajzer. Sprawdź czy po włożeniu kluczyka w stacyjkę przestaje "migać" lampka kontrolna kluczyka. Rozumiem, że auta nie idzie odaplić ? i alarm cały czas jest aktywny, tylko wyjca wyłączyłeś,tak ?..... marny los akumulatora.....

 

Info o fabrycznej obsłudze alarmu szukaj tutaj :

https://www.subaru.com/content/downloads/pdf/manuals/2006_LEG_OBK_Manual.pdf

dodatkowo w zakładce keyless transmitter znajdziesz procedurki które mogą pomóc tutaj :

http://www.subaru-car.ru/left/doc/art/leg4/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie padł akumulator - teraz sie ładuje!, i wszystko zwariowało. Po uruchomieniu zapłonu na podładowanym , na liczniku kilometrów pojawił się napis error?. Co dalej? - pewnie zablokowany jest alarm, jak odblokować? - dzięki za informacje. Dodam tylko ża alarm jest montowany orginalnie w serwisie - x safe car security.

 

-- Pt lip 30, 2010 10:28 am --

 

Powiem wszystkim użytkownikom ( również elektyrykom w serwisie - Rzeszów, Kraków), jak wyje alarm, nie można uruchomić silnika, cyfrowy wyświetlacz kilometrów nie świeci a szanowny właściciel 6-ściu gwiazdek nie wie o co chodzi - TO TRZEBA NAŁADOWAĆ AAKKKUUUMMUULLAAATTTOORRR!!!!!!!!!!!!!!!! - i zapali . Mnie się samemu udało, przynajniej w ty przypadku. Pozdrawiam i zyczę wszystkim dużo prądu!.

 

-- Pt lip 30, 2010 10:29 am --

 

sorrki za literówkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście przy rozładowanym aku, elektronika w aucie wariuje. Ale objaw słabego aka od razu słychać w wyjcu, nietypowa modulacja alarmu jest zauważalna, no i ciężko pali :mrgreen:

Error'y również występują gdy próbujesz uruchomić samochód z rozładowanym akumulatorem, dodatkowo dość często zaczyna migać kontrolka Cruise / bez check engine / i nie działa tempomat :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie modulacja alarmu się zmieniała i elektronika wariowała, kiedyś stało sie tak w innej marce auta, i po tym doszedłem do celu.

Prawda jest taka że niedawno kupiłem to auto, i się go dopiero uczę. Zastanawiam sie jeszce nad założeniem gazu, ale to za jakiś czas. Pozdrawiam subarowców i dzieki za informacje :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...