Jump to content

Pewna stacja benzynowe w Jeleniej Górze


mich
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

czy ktoś z was może polecić pewną stację benzynową w Jeleniej Górze? Potrzebuję tankować paliwo 98 do STI (więc Shell odpada) i mam podejrzenie, że ostatnio nadziałem się na złe paliwo na stacji Orlen w Maciejowej, Jelenia Góra (stacja nr 979). Zalałem niby Verva 98 i byłem akurat na badaniu w serwisie. Okazało się, że samochód cofa zapłon nawet o kilka stopni. Badanie zostało powtórzone po przejechaniu dwóch baków na Shell Racing i wskazania zapłonu były prawidłowe. Więc prawdopodobnie problem był spowodowany przez bardzo złej jakości paliwo. Wg mechanika paliwo było dalekie nawet od benzyny 95.

 

W związku z tym moje pytanie, czy ktoś może polecić mi jakąś inną stację w Jeleniej Górze, na której większe prawdopodobieństwo, że paliwo jest dobre?

Link to comment
Share on other sites

Shell jest, ale Shell nie ma paliwa 98. 95 nie zaleca się lać do STI a 100-oktanowe drogo wychodzi, płacąc 80-90 PLN za przejechanie 100 km człowiek coraz częściej się zastanawia, czy na pewno chce TAM jechać TYM samochodem. 98 wychodzi jednak taniej.

 

Dzięki za linka, poczytam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...