Skocz do zawartości

Pewna stacja benzynowe w Jeleniej Górze


mich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czy ktoś z was może polecić pewną stację benzynową w Jeleniej Górze? Potrzebuję tankować paliwo 98 do STI (więc Shell odpada) i mam podejrzenie, że ostatnio nadziałem się na złe paliwo na stacji Orlen w Maciejowej, Jelenia Góra (stacja nr 979). Zalałem niby Verva 98 i byłem akurat na badaniu w serwisie. Okazało się, że samochód cofa zapłon nawet o kilka stopni. Badanie zostało powtórzone po przejechaniu dwóch baków na Shell Racing i wskazania zapłonu były prawidłowe. Więc prawdopodobnie problem był spowodowany przez bardzo złej jakości paliwo. Wg mechanika paliwo było dalekie nawet od benzyny 95.

 

W związku z tym moje pytanie, czy ktoś może polecić mi jakąś inną stację w Jeleniej Górze, na której większe prawdopodobieństwo, że paliwo jest dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shell jest, ale Shell nie ma paliwa 98. 95 nie zaleca się lać do STI a 100-oktanowe drogo wychodzi, płacąc 80-90 PLN za przejechanie 100 km człowiek coraz częściej się zastanawia, czy na pewno chce TAM jechać TYM samochodem. 98 wychodzi jednak taniej.

 

Dzięki za linka, poczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...