Skocz do zawartości

Co wybrać WRX cz Legacy 2,5 GT 2005-2006


rutek111

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się nad autem do codziennego użytkowania. Chciałem WRX (czasami jakaś pojeżdżawka). Ale ciężko znaleźć dobry egz no ceny wysokie. Zastanawiam się nad Legacy 2,5 GT 250 km, cena podobna lub lepsza auto bardziej praktyczne , zawieszenie chyba też sportowe, moc wyższa więc osiągi podobne no i łatwiej znaleźć ,,niestyrany' model.

Nie wiem co z eksploatacją i trwałością.

Może ktoś coś podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zalezy Ci na frajdzie z jazdy to szukaj WRX-a. Cierpliwosc poplaca. 8) Autem lepszym do codziennej eksploatacji (wyjazd po bulki do sklepu, odwiezienie dzieciaka, przywiezienie tesciowej) bedzie pewnie Legac. Sam zdecyduj, do czego Ci ten samochod bedzie czesciej sluzyl i wybor wtedy powinien byc juz prosty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co z eksploatacją i trwałością.Może ktoś coś podpowie?

o eksploatacji WRX masz info tutaj :

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=1&t=104355

 

Trwałość i eksploatacja w największym stopniu zależą od właściciela :P ;.... i tak skarbonka i tak skarbonka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet to 45 tys. Ale fakt, że w WRX jest wybór , a GT - ki lub ew Sec - B cienko.

A faktycznie do jazdy na dlugie dystanse mam Forka D :) i jestem mega zadowolony (no może brakuje mi frajdy z ruszania z pod światel - za to później miodzio mam wrażenie że jest bardzie elastyczny do Forka S-turbo w przedziale 80-120 km/h. trochę w dieslu wkurza mnie krótka jedynka i to, że na drugim biegu to max 80 km/h ale taki urok Diesla i 6 - biegowej skrzyni.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad autem do codziennego użytkowania. Chciałem WRX (czasami jakaś pojeżdżawka). Ale ciężko znaleźć dobry egz no ceny wysokie. Zastanawiam się nad Legacy 2,5 GT 250 km, cena podobna lub lepsza auto bardziej praktyczne , zawieszenie chyba też sportowe, moc wyższa więc osiągi podobne no i łatwiej znaleźć ,,niestyrany' model.

Nie wiem co z eksploatacją i trwałością.

Może ktoś coś podpowie?

bierz WRX-a. Sam byłem blisko kupienia Forestera 2.5T ale kupiłem WRX kombi i nie żałuję :mrgreen:

Legaś nie będzie jeździł po zakrętach tak jak WRX, poza tym to dupowóz już masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tego http://otomoto.pl/subaru-legacy-2-5-gt- ... 74974.html

podobno lakier oryginał przebieg to 82 tys mil. podobno po wymianie rozrządu. lakier faktycznie wygląda na oryginał. trochę się napaliłem i cena ok. Za 34 tys dobrego WRX -a 2005 ciężko znaleźć.

Pytanie czy ktoś ma możliwość sprawdzenia w Carfaxie?

Podobno auto było przysłane w całości dla rodziny :?

 

VIN 4S3BL6 7665621 2645

Aplied model BL9AYCD Option Code U43W

Code D20 Engine type EJ255BTAUB

 

skrzynia 37J type TY757VBAAB

 

Bedę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za free nie wiele można sprawdzić, tutaj jest raport o poduszkach :

http://www.carfax.com/cfm/general_check.cfm?partner=PRL_M

i po VIN który podałeś dostajemy :

 

VIN: 4S3BL676656212645

Year/Make/Model: 2005 SUBARU LEGACY GT LTD AWD

Body Style: Sedan 4 DR

Engine Type: 2.5L H4 FI DOHC

Manufactured In: UNITED STATES

Search Results: GOOD NEWS! An Airbag Deployment has not been reported to CARFAX.

 

Może więcej pomoże ktoś kto ma pełen dostęp do Autocheck lub Carfax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...