Skocz do zawartości

Impreza STI


lukki

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że w planach jest wymiana obecnego subaraka na coś z większą mocą, pomyślałem, żeby dać też szansę STI'ajowi.

 

Stąd pytanie, czy w Warszawie STI jest dostępny do jazd próbnych? Jak wygląda możliwość wykonania takich jazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lukki, generalnie najprościej jest zadzwonić do dealera - nie ma ich dużo. Tam ocenią, czy wyglądasz na na tyle odpowiedzialnego, by Ci dać wsiąść na lewy :mrgreen: i - jeśli tak - dadzą wykonać taką jazdę 8).

 

Nie chcę wskazywać, u którego konkretnego dealera ja wykonywałem jazdy testowe, żeby mnie potem nie pobił, jak się zaczną pod salonem kolejki chętnych licealistów i studentów ustawiać, zwiedzione informacją, że "można se za darmo estiajem poszaleć" :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec wrzesnia będę miał sedana STI.

AK

O to przyjade obejrzeć i może wypróbować (jeżeli będzie taka możliwość), bo to pierwsze 2.5T na jakie mógłbym wymienić moje MY05

Bedzie taka mozliwosc :D . Raju pewnie da znac na forum (do obejrzenia bedą 3 rózne kolory i wyposażenia)

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy już przybliżone ceny?

 

Pytam z ciekawości :mrgreen:.

 

190/210......jakoś tak ...sprawdze dokładnie "z ciekawosci" :mrgreen:

 

AK

 

Lepiej to, niż 250.

 

Hmmm... :twisted:.

Jak to będzie 210+ to poważnie sie zastanowie nad nowym S4, bo ponad 200tyś to seryjne STi nie jest warte w żadnym przypadku :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie 210+ to poważnie sie zastanowie nad nowym S4, bo ponad 200tyś to seryjne STi nie jest warte w żadnym przypadku :?

niestety taka jest prawda. Może jednak nie będzie tak źle z tą ceną :wink:

 

no niestety sti jest chyba w grupie takich aut jak mazda 3 mps, focus rs a te auta są o 80 tysięcy tańsze, jedynie napęd na 4 przemawia za Subaru (ale czy jest on wart aż tyle więcej), silnik też przy mocniejszej jeździe ma duże szanse że nie dożyje 100 kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...