Skocz do zawartości

Nürburgring - Nordschleife


KASIAiMIŚ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też planuję jechać ze znajomymi we wrześniu do Nurburgring... chcemy również odwiedzić muzeum Porsche w Stuttgarcie - jest co prawda trochę drogi, ale już dawno o tym myśleliśmy i w końcu postanowiliśmy plany zrealizować :) Jeśli termin byłby wrześniowy i jechałby ktoś również z Krakowa albo w ogóle z Małopolski, to fajnie byłoby pojechać kolumną, zawsze to raźniej :) Pogadam jeszcze z kuzynem - Wełniaczem, może też się da skusić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jeżdżę po Ringu STI'06 w Need for Speed: shift. Sam tor oddany nieźle, tylko drzewa przy torze za gęste i za dużo ich :mrgreen:. Chociaż to charakterystyczne duże drzewo po lewej stronie za Adenauer Forst przed Metzgesfeld jest oddane realistycznie 8). Jak ktoś się wybiera, powinien potrenować sekwencje zakrętów, bo można się naciąć, jak się jedzie na "świeżynkę".

 

Niestety gry nie oddadzą różnic w wysokości terenu - w grach Fuchsroehre wygląda niegroźnie, a na żywo zawsze się zastanawiam, dojeżdżając do lewego łuku na "dnie", czy zdjąć nogę z gazu, czy się zesrać ze strachu :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jeżdżę po Ringu STI'06 w Need for Speed: shift. Sam tor oddany nieźle, tylko drzewa przy torze za gęste i za dużo ich :mrgreen:. Chociaż to charakterystyczne duże drzewo po lewej stronie za Adenauer Forst przed Metzgesfeld jest oddane realistycznie 8). Jak ktoś się wybiera, powinien potrenować sekwencje zakrętów, bo można się naciąć, jak się jedzie na "świeżynkę".

 

Niestety gry nie oddadzą różnic w wysokości terenu - w grach Fuchsroehre wygląda niegroźnie, a na żywo zawsze się zastanawiam, dojeżdżając do lewego łuku na "dnie", czy zdjąć nogę z gazu, czy się zesrać ze strachu :mrgreen:.

w GT4 jest idealnie odwzorowany RING, nawet przejazdy czasowo trwają tyle samo co normalnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja PS3 też juz w gotowosci ale jeszcze sobie troche poczekamy :) Bedziesz pogrywał w GT5 online? Jesli tak i moze wiecej osob z forum ma zamiar grac to cos pokombinujemy razem? Jakies zawody forumowe czy cos w tym stylu:)

 

Nie - kupiłem dwa zestawy (kiera itp.) do grania na podzielonym ekranie. Gra online jakoś mnie kompletnie nie kręci - nie ma to, jak wspólne piwkowanie i jedyne bezpieczne wyścigi po alkoholu, połączone z deprymowaniem przeciwnika i jedzeniem paluszków :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie ja polecam gorąco Race 07 z dodatkiem GTR Evolution... Nordschleife genialnie odwzorowane i przede wszystkim fizyka i prowadzenie samochodu rewelacyjne. W NFS Shift Nordschleife jest zerżnięte z tej gry i nieudolne odwzorowanie fizyki jazdy też zapożyczono ze studia SimBin (jakby nie patrzeć studio SimBin, pomagało EA Games przy powstawaniu NFS Shift'a - dlatego powiedzmy, że NFS się poprawił... bo w końcu powiało lekką nutką realizmu :)) Ale jeśli mowa o grach/symulatorach to Panowie z FSVRT (Forum Subaru Virtual Rally Team) dobrze wiedzą, co jest niepodważalnie najlepszą grą samochodową wszechczasów - Richard Burns Rally i wszystko jasne! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olecam na PC rfactor + mod Nurburgring

 

O, dostałem to z kierownicą logitecha. Czyli warte zainstalowania?

 

To w takim razie ja polecam gorąco Race 07 z dodatkiem GTR Evolution...

 

A to se kiedyś kupiłem, spróbowałem zagrać na klawiaturze, ale było marnie, i odpuściłem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dostałem to z kierownicą logitecha. Czyli warte zainstalowania?

 

IMO jeśli chodzi o jazde wyścigową to nie ma konkurencji, GT4 przy RFactorze to zabawa dla przedszkolaków.

 

A to se kiedyś kupiłem, spróbowałem zagrać na klawiaturze, ale było marnie, i odpuściłem

 

Granie w Race'a,GTRy i RFactor na klawiaturze, to jak jazda STi na chińskich LingLongach czy innych Wanli ;) To nie GT4 które ładnie wygląda i jest łatwe, tylko naprawdę profi symulatory. Zespoły F1 korzystają z wersji Pro rFactora, która pod względem fizyki niczym się nie różni od tego "zwykłego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olecam na PC rfactor + mod Nurburgring

 

O, dostałem to z kierownicą logitecha. Czyli warte zainstalowania?

 

Naprawde polecam, taki Richard Burns Rally na tylko wyscigi, a nie rajdy. Super fizyka, mnostwo tras i aut do sciagniecia.

Wszystko masz na tej stronie:

http://www.rfactorcentral.com/

 

Bedzie Pan zadowolony, owszem grafika wiadomo odstaje od GT, ale fizyka i grywalnosc na najwyzszym poziomie.

Sciagnij od razu dodatek z tej strony co podalem z subaru impreza i przejedz sie po Nurburgring spec-c albo wrc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dostałem to z kierownicą logitecha. Czyli warte zainstalowania?
To co dostałeś z kierownicą Logitecha, to niestety jest wersja demo... która podejrzewam Tobie się nie spodoba :lol: Ta gra nabiera kolorów, jak zacznie się ją modyfikować. rFactor ma naprawdę olbrzymią społeczność i dlatego ta gra nigdy się nie zestarzeje, ile ludzi tyle pomysłów na zmiany w tej grze, podobnie z resztą jak rajdowy Richard Burns Rally...

 

A odnośnie Race 07 + GTR Evolution to ściągnąłem nawet do niej tor Kielce i Poznań... a do starszej wersji da się też na testowym torze Top Gear na lotnisku w Dunsfold poupalać i skonfrontować swoje czasy ze słynnym "The Stig'iem" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedac na torze widzialem bardzo duzo samochodow z wypozyczalni, zobaczylem sobie wlasnie oferte jednej z nich www.rent4ring.de i wyglada bardzo sensownie. Za swifta sport stage 1,

130 bhp

1000 Kg

0-100km/h ca. 8 sec.

205 km/h

Sport-brakes, ESP & ABS

racing-seats, 3-point seatbelts

TOYO R888 Semi-Slicks Tyres

Rollcage in the rear part of the car

LOADS OF FUN ON THE NURBURGRING!

z paliwem i biletem na 4 okrazenia 229E - calkiem niezle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prices include overall wear on the car, tires, lubricants, warranty and insurance coverage. Not included are lap-tickets and fuel for the Nordschleife / Nurburgring. In case of an accident on the Nurburgring / Nordschleife, the driver is liable for an insurance excess up to 2.500 Euro. Minimum age: 21 years. You can find more infos in the general business agreements on our website.

 

Niezła opcja :D

 

-- 11 sie 2010, o 17:04 --

 

Prices include overall wear on the car, tires, lubricants, warranty and insurance coverage. Not included are lap-tickets and fuel for the Nordschleife / Nurburgring. In case of an accident on the Nurburgring / Nordschleife, the driver is liable for an insurance excess up to 2.500 Euro. Minimum age: 21 years. You can find more infos in the general business agreements on our website.

 

Niezła opcja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w grach Fuchsroehre wygląda niegroźnie, a na żywo zawsze się zastanawiam, dojeżdżając do lewego łuku na "dnie", czy zdjąć nogę z gazu, czy się zesrać ze strachu .

 

Przemeq, przecież tam należy zakręt przejechać na gazie, i dopiero na wzniesieniu za nim hamować, żeby samochód docisnęło :)

 

Dla władających niemieckim gorąco polecam ten instruktarz:

 

http://www.sportauto-online.de/news/ide ... 51169.html

 

http://www.sportauto-online.de/news/ide ... 51112.html

 

http://www.sportauto-online.de/news/fah ... 51653.html

 

Pozdrawiam! :)

Touris040220090503.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedac na torze widzialem bardzo duzo samochodow z wypozyczalni, zobaczylem sobie wlasnie oferte jednej z nich www.rent4ring.de i wyglada bardzo sensownie. Za swifta sport stage 1,

130 bhp

1000 Kg

0-100km/h ca. 8 sec.

205 km/h

Sport-brakes, ESP & ABS

racing-seats, 3-point seatbelts

TOYO R888 Semi-Slicks Tyres

Rollcage in the rear part of the car

LOADS OF FUN ON THE NURBURGRING!

z paliwem i biletem na 4 okrazenia 229E - calkiem niezle

 

super opcja , i katujesz sobie go do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedac na torze widzialem bardzo duzo samochodow z wypozyczalni, zobaczylem sobie wlasnie oferte jednej z nich http://www.rent4ring.de i wyglada bardzo sensownie. Za swifta sport stage 1,

130 bhp

1000 Kg

0-100km/h ca. 8 sec.

205 km/h

Sport-brakes, ESP & ABS

racing-seats, 3-point seatbelts

TOYO R888 Semi-Slicks Tyres

Rollcage in the rear part of the car

LOADS OF FUN ON THE NURBURGRING!

z paliwem i biletem na 4 okrazenia 229E - calkiem niezle

 

super opcja , i katujesz sobie go do woli.

 

porównaj tą ofertę z: www.ringprojekt.com :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedac na torze widzialem bardzo duzo samochodow z wypozyczalni, zobaczylem sobie wlasnie oferte jednej z nich http://www.rent4ring.de i wyglada bardzo sensownie. Za swifta sport stage 1,

130 bhp

1000 Kg

0-100km/h ca. 8 sec.

205 km/h

Sport-brakes, ESP & ABS

racing-seats, 3-point seatbelts

TOYO R888 Semi-Slicks Tyres

Rollcage in the rear part of the car

LOADS OF FUN ON THE NURBURGRING!

z paliwem i biletem na 4 okrazenia 229E - calkiem niezle

 

super opcja , i katujesz sobie go do woli.

 

porównaj tą ofertę z: http://www.ringprojekt.com :mrgreen:

 

Byłem, sprawdziłem - waaaaarto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...