Skocz do zawartości

maska sti


zoowty

Rekomendowane odpowiedzi

witam

nabylwm wlasnie maske do mojego wrx buga

maska jest od sti

podobno aluminiowa

czy forumowi specjalisci moga potwierdzic ze w bugu sti byly maski alu

jak to sie ma do wagi obu standard wrx do sti

pozdrawiam

 

a to jak wlasnie ona wyglada

http://bbs.scoobynet.com/private-for-sa ... -blue.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ciekawe, że piszecie o aluminiowej masce do WRX'a, nie wiem jak jaka jest ciężka, ale nie sądze aby była lżejsza od plastikowej. Ja mam w swoim wrx'ie plastikową, wcześniej oglądałem innego Wrx'a i też miał maskę z plastiku (jest bardzo lekka). Przez to myślałem, że wszystkie bug eye mają plastiki, dopiero jakoś tydzień temu przyglądałem się wolnossącej wersji i ta miała metalową maskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ciekawe, że piszecie o aluminiowej masce do WRX'a, nie wiem jak jaka jest ciężka, ale nie sądze aby była lżejsza od plastikowej. Ja mam w swoim wrx'ie plastikową, wcześniej oglądałem innego Wrx'a i też miał maskę z plastiku (jest bardzo lekka). Przez to myślałem, że wszystkie bug eye mają plastiki, dopiero jakoś tydzień temu przyglądałem się wolnossącej wersji i ta miała metalową maskę.

Bo właśnie ta aluminiowa jest taka lekka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie ta aluminiowa jest taka lekka.

 

Nie przesadzajmy. Aluminiowa i plastikowa to wagowo dwa różne światy.

 

Chodziło mi o o to że jak ktos pierwszy raz podnosi maskę w WRX lub STi to jest bardzo zaskoczony jej lekkością w porównaniu do innych aut i może przez przypadek pomysleć że jest plastikowa/kompozytowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam się nisko kolegom. Po przeczytaniu waszych wypowiedzi poleciałem do garażu dokładniej przyjrzeć się masce i faktycznie.............................. jest aluminiowa :D ale lekka jak diabli. Dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu, teraz ja muszę osoby które wprowadziłem w błąd z niego wyprowadzić. Czy to oznacza, że nie wszystkie WRX'y miały aluminiowe maski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wagi to ostatnio wymieniałem na aluminiową w moim gt'99. Aluminiowa jest ok 2 razy lżejsza od stalowej. Stalowa bez żadnych elementów typu wloty czy tłumienie waży ok 14kg a alu ok 7kg. Różnica jest szczególnie widoczna gdy podnosisz nie zainstalowaną maskę. Alu mam od jakiegoś miesiąca i ostatnio otwierałem stalową maskę kumplowi i wydawało mi się że zamek trzyma :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...