Jump to content

maska sti

zoowty
 Share

Recommended Posts

witam

nabylwm wlasnie maske do mojego wrx buga

maska jest od sti

podobno aluminiowa

czy forumowi specjalisci moga potwierdzic ze w bugu sti byly maski alu

jak to sie ma do wagi obu standard wrx do sti

pozdrawiam

a to jak wlasnie ona wyglada

http://bbs.scoobynet.com/private-for-sa ... -blue.html

no to nic

myslalem ze pare kilo zgubie ale jeszce jak ja odbiore i bede wymienial to zwaze i bedze mial pewnosc

dzieki panowie za odpowiedz

To bardzo ciekawe, że piszecie o aluminiowej masce do WRX'a, nie wiem jak jaka jest ciężka, ale nie sądze aby była lżejsza od plastikowej. Ja mam w swoim wrx'ie plastikową, wcześniej oglądałem innego Wrx'a i też miał maskę z plastiku (jest bardzo lekka). Przez to myślałem, że wszystkie bug eye mają plastiki, dopiero jakoś tydzień temu przyglądałem się wolnossącej wersji i ta miała metalową maskę.

To bardzo ciekawe, że piszecie o aluminiowej masce do WRX'a, nie wiem jak jaka jest ciężka, ale nie sądze aby była lżejsza od plastikowej. Ja mam w swoim wrx'ie plastikową, wcześniej oglądałem innego Wrx'a i też miał maskę z plastiku (jest bardzo lekka). Przez to myślałem, że wszystkie bug eye mają plastiki, dopiero jakoś tydzień temu przyglądałem się wolnossącej wersji i ta miała metalową maskę.

Bo właśnie ta aluminiowa jest taka lekka.

Bo właśnie ta aluminiowa jest taka lekka.

Nie przesadzajmy. Aluminiowa i plastikowa to wagowo dwa różne światy.

Chodziło mi o o to że jak ktos pierwszy raz podnosi maskę w WRX lub STi to jest bardzo zaskoczony jej lekkością w porównaniu do innych aut i może przez przypadek pomysleć że jest plastikowa/kompozytowa

Kłaniam się nisko kolegom. Po przeczytaniu waszych wypowiedzi poleciałem do garażu dokładniej przyjrzeć się masce i faktycznie.............................. jest aluminiowa :D ale lekka jak diabli. Dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu, teraz ja muszę osoby które wprowadziłem w błąd z niego wyprowadzić. Czy to oznacza, że nie wszystkie WRX'y miały aluminiowe maski?

Co do wagi to ostatnio wymieniałem na aluminiową w moim gt'99. Aluminiowa jest ok 2 razy lżejsza od stalowej. Stalowa bez żadnych elementów typu wloty czy tłumienie waży ok 14kg a alu ok 7kg. Różnica jest szczególnie widoczna gdy podnosisz nie zainstalowaną maskę. Alu mam od jakiegoś miesiąca i ostatnio otwierałem stalową maskę kumplowi i wydawało mi się że zamek trzyma :twisted:

• 3 years later...

Przepraszam za odgrzebywanie tematu. Szukałem, ale nie znalazłem :/

Czy w imprezie, zwykły wolnyssak 2005 r. hawkeye kombi, montowali maskę aluminiową?

Dzisiaj oglądałem i sprzedawca tak twierdził..

Czy w imprezie, zwykły wolnyssak 2005 r. hawkeye kombi, montowali maskę aluminiową?

chyba tylko WRX i STI mają maski aluminiowe .... mówimy o GD, bo w GC alu miały tylko niektóre wersje