Skocz do zawartości

dziwne zachowanie pewnej kontrolki


76er

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam problem z zapalająca się kontrolka check engine w subaru impreza wrx 2001r 218km. Auto kupiłem jakieś 2 miesiące temu i już przy jeździe kontrolnej, przy mocniejszym przyciśnięciu gazu kontrolka się zapaliła trochę pomigała i zgasła. W miejscowym warsztacie mechanik stwierdził ze nie ma żadnych błędów, a to pewnie zawilgocone cewki albo świece do wymiany, niestety w drodze powrotnej kontrolka znów się zapaliła. Po przyjeździe do pojechałem do ASO w Szczecinie tam stwierdzili, ze wypadają cykle zapłonowe i powinna pomoc wymiana świec. Niestety pomogło tylko na chwile, teraz kontrolka zapala sie najczęściej przy prędkości ok 130-140 na 4 biegu, pomiga trochę i pali się przez jakiś czas, a potem niezauważalnie gaśnie. Proszę o jakieś rady.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie jest zagazowany. Czy taka regulacje zaworów można zlecić zaprzyjaźnionemu warsztatowi, czy lepiej jechać do serwisu i skąd wiadomo, ze trzeba je wyregulować, wydaja jakiś dziwny dźwięk, albo coś, bo wydaje mi się, ze u mnie jest wszystko w porządku.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...