Skocz do zawartości

Forumowicze na Facebook-u


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.facebook.com/pages/Chmielews ... 0017911874

 

Jeśli możecie to polubcie profil Teamu Chmielewskiego, a następnie zdjęcie które najbardziej Wam się podoba, najlepiej Dariusza Ołtuszyka.

 

:wink:

 

 

edit: o tysięczny post. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buncol555 - hehe mój kierowca (rajdowy) zaproponował mi dodanie się do likersów teamu Chmielewskiego, który notabene jest jego nauczycielem :-)

 

Może się wreszcie dodam... kilka osób z forum mam wśród znajomych, ale z zasady dodaję tylko te osoby, które znam osobiście :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciex, nie strasz mnie :)

 

Hmm, pomyślę nad tym, nie dalej niż wczoraj zrobiłem sobie fajne zdjęcia mojego Forka, więc na główne byłoby jak znalazł... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie też byłem sceptyczny i dość póżno założyłem tam konto, do dziś mam wrażenie że trochę to infantylne jest (zdarzają się wpisy typu co zjadłem obiad i czy się wyspałem czy nie) ale daje szybki kontakt z wieloma osobami, bo niemal wszyscy znajomi już tam są..najlepsze się okazuje, że znajomi znajomych to z kolei twoi znajomi skądinąd i jeszcze większe wrażenie że świat jest mały..globalna wioska.

 

A zdjęcia Forka to Ty do kalendarza dawaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kalendarza....?? :shock:

Dlaczego nic na ten temat nie wiem...?? :)

 

Ja ogólnie jestem sceptyczny do tego typu wynalazków.... 8) Ale przekonałeś mnie :) Wrócę z pracy i zakładam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się przekonałam do Fejsa.

Co prawda mam konto od lat, wtedy nie był tak popularny w Polsce, a służył mi to kontaktów ze znajomymi z zagranicy. Wiadomo, do takich często się nie dzwoni, spotkać się trudno, ale przynajmniej wiadomo co u kogo słychać.

 

Tak jest i teraz - często to świetny sposób, żeby o czymś zawiadomić duże grono osób, przekazać sobie coś ciekawego itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...