Jump to content

Siłowniki maski czy tylko patyk?

Sebastian32
 Share

Recommended Posts

Teina? Swoja droga to chyba domena "japonczyków" ze nie montuja tych silownikow fabrycznie. Kiedys sie smialem z mojego kolegi i jego accorda. W daewoo tico tez jest takie rozwiazanie jak w subaru. Ile cos takiego kosztuje w seryjnym wyposazeniu? 10$?

K-mil, gdzie kupiles te silowniki? 1 czy 2 szt?

Sebastian32

Zobacznie na zdjecie ze strony KN

http://www.knfilters.com/images/m/33-2304eng2.jpg

Skad ten silownik?

Na moje oko to jakieś rękodzieło. Brakuje kawałka podszybia na styku słupka przedniego i błotnika.

No chyba, że w Stanach montują to seryjnie za wszelką cenę :)

Pozdr.

Teina? Swoja droga to chyba domena "japonczyków" ze nie montuja tych silownikow fabrycznie. Kiedys sie smialem z mojego kolegi i jego accorda. W daewoo tico tez jest takie rozwiazanie jak w subaru. Ile cos takiego kosztuje w seryjnym wyposazeniu? 10$?

K-mil, gdzie kupiles te silowniki? 1 czy 2 szt?

Sebastian32

bo w japonczykach maske podnosi sie tylko dolewajac plyn do spryskiwacza :lol:

dla mnie osobisice to nie przeszkadza, tym bardziej, iz patyk moze blokowac maske na dwoch roznych poziomach :wink:

W Niemczech spotkałem stare legacy, w którym nie można było otworzyć maski, bo zawiasy zardzewiały, pan właściciel rzadko jeździł, i całkowicie uwierzył reklamie, że Subaru w ogóle się nie psuje... :)

W Niemczech spotkałem stare legacy, w którym nie można było otworzyć maski, bo zawiasy zardzewiały, pan właściciel rzadko jeździł, i całkowicie uwierzył reklamie, że Subaru w ogóle się nie psuje... :)

a auto jezdzilo :mrgreen: ?

• 2 years later...