Skocz do zawartości

Zabite owady - usuwanie dowodów zbrodni


Rafcio78

Rekomendowane odpowiedzi

To był po prostu niefart. Kamień (myślę, że dosyć niewielki) walnął w szybę pod takim kątem, że zrobił w niej dziurę / dziurkę na wylot. Nieoryginalna szyba prawdopodobnie też uległa by identycznemu uszkodzeniu - fizyki się nie oszuka. Oryginalna, z mojego punktu widzenia, ma jedną sporą zaletę - ogrzewanie (no i wypiaskowany znaczek Subaru oczywiście :)).

 

W firmie Autoglass Jaan, z którą moja ubezpieczalnia ma podpisaną umowę, nie mają zamienników mających ogrzewanie. szybę kupują właśnie w tym momencie od SIP. Szkoda tylko, że nie mogę zrobić wymiany w ASO. Po ostatniej wymianie kilka zapinek uległo nieodwracalnej destrukcji - zdążyłem je wymienić no i ten kamień w szybę :). No ale chłopaki się uczą na moim aucie poza tym tym razem mam zamiar jechać na wymianę autem lekko rozbrojonym.

 

Tak na marginesie - to już będzie trzecia szyba w tym aucie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej jest usunąć owady możliwie najszybciej, ponieważ wtedy najlepiej schodzą.

 

Wczoraj zrobiłem trasę ok 400km wieczorem owady zeszły elegancko płynem do szyb.

Z kolei w Tribece rodziców owady nie były usuwane na bieżąco i teraz pomoże chyba tylko polerka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...