Skocz do zawartości

Miejsce ochłody w okolicach Krakowa?


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni, Kryspinów to każdy zna i dlatego tam też walą dzikie tłumy. Na brzegu przeciwnym do piaszczysytch plaż jest trochę lepiej, ale też nie idealnie. Zna ktoś jakąś fajną miejscówkę w okolicach Krakowa, gdzie jest w miarę cicho i ładnie? Może być stawik, rzeczka, ważne żeby było gdzie się położyć i dupkę zmoczyć w czystej wodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kryspinowie faktycznie "dzikie" tłumy, a poza "plażą" tony mułu, co przy tej ilości ludzi powoduje, że woda wygląda jak brązowa zupa :(

Na zakrzówku też nie ma gdzie szpilki wcisnąć, ale przynajmniej można odczuć, że pływa się w wodzie :wink: :D

 

Jeśli godzinka drogi to dla kogoś jeszcze okolica Krakowa, to znam taką fajną miejscówkę w Zagórniku koło Andrychowa.

Urokliwa rzeczka w malowniczej okolicy, koordynaty z google mapy: 49.832842,19.372451 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikor, super! dokladnie o cos takiego mi chodzilo :) Szkoda troche ze tak daleko, ale moze w jakis luzniejszy dzien sie wybiore.

 

Oczywiscie jak ktos jeszcze ma pomysly, to prosze o info! Jak wyglada sprawa z kąpielą w ... Dunajcu? Bo pamietam z dziecinstwa ze tam czysciutka woda, a koryto rzeki czesto bardzo szerokie i ze żwirkiem (ale bez muchomorka :( )...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikor, super! dokladnie o cos takiego mi chodzilo :) Szkoda troche ze tak daleko, ale moze w jakis luzniejszy dzien sie wybiore.

 

Oczywiscie jak ktos jeszcze ma pomysly, to prosze o info! Jak wyglada sprawa z kąpielą w ... Dunajcu? Bo pamietam z dziecinstwa ze tam czysciutka woda, a koryto rzeki czesto bardzo szerokie i ze żwirkiem (ale bez muchomorka :( )...?

 

 

Po tej powodzi to akurat muchomorka możesz złapać, tylko gdzie indziej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

And_y, w takich odleglosciach to miejsc jest sporo, tylko czas nie zawsze jest ;)

 

 

Ja dzis bylem w Przylasku Rusieckim za NH - wjazd 10zl, dostep do 13 stawow, ale tylko w kilku miejscach jest tez piasek tak, ze mozna wejsc do wody nie taplajac sie w blocie.... Generalnie żenuła. Ja nie rozumiem, dlaczego w takich miejscach nie zainwestują trochę, nie wykoszą tych wszystkich krzewów i krzaków, nie wysypią elegancko dna przy brzego żwirkiem i nie postawią kilku knajpek/lodziarni itp. Przecież to by się na pewno zwróciło! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam miejscówkę. 30 min od Krakowa. Dojazd tylko 4x4 :mrgreen:

Od 4 tygodni tam jeździmy i żadnych "żwirków i muchomorków" na skórze nie mamy - więc raczej czysto.

Ale my lubimy ciszę i spokój - a wczoraj oprócz nas były juz dodatkowo 2 rodziny :!:

Wiec info tylko na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...